b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę
Powrót do kategorii

Jump Arena Park Trampolin

Adres:Toruń, ul. Polna 121
Telefon:731 852 002
Email:torun@jumparena.pl
WWW:Strona WWW
Godziny otwarcia:9:00 - 21:00
Zakres cenowy:Cena za godzinę: Bilet normalny: 25zł/os. Ulgowy (do 17 r. ż.): 20zł/os. Rodzinny: Dziecko do 17 lat 18zł/os. Dorosły pow. 18 lat 20zł/os. Grupowy do 10 osób 20zł/os. Jest możliwość nabycia biletów 2 godzinnych, całodniowych oraz karnetów.
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Wydarzenia odbywają się: W pomieszczeniu.
Opis:

W naszym mieście powstało miejsce, gdzie każde dziecko będzie mogło wyszaleć się do woli, a każdy dorosły będzie mógł poczuć się jak dziecko! 

To pierwszy tego typu obiekt w województwie kujawsko - pomorskim i jedyne takie miejsce w Toruniu. Na ponad 2500 metrach kwadratowych zarówno dzieci jak i dorośli mają możliwość czystego szaleństwa i pełnej różnych atrakcji, świetnej zabawy. Obiekt jest zadaszony, tak więc całoroczny, a dla komfortu gości jest także ogrzewany i utrzymywana jest w nim stała temperatura. Do obiektu przylega duży, bezpłatny parking dla gości. Tu znajdziecie także wygodne szatnie z łazienkami, przestrzenie do odpoczynku dla dzieci i dorosłych, z których skorzystać możecie między skokami; poczekalnie oraz salki przeznaczone do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, w tym urodzin dla dzieci. W parku trampolin obowiązuje strój wygodny, sportowy oraz skarpety z anty poślizgiem dla zachowania higieny i spełnienia wymogów bezpieczeństwa.

Jump Arena – Parki Trampolin to wyjątkowo atrakcyjne miejsce dla każdego, gdyż można tu spędzić czas rodzinnie z dziećmi lub wybrać się samemu i odstresować po całym dniu pracy oraz zadbać o sprawność fizyczną.

 

 

 

 

Jump Arena Park TrampolinJump Arena Park TrampolinJump Arena Park Trampolin