b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę
Powrót do kategorii

Stowarzyszenie IDEA SPORT

Adres:Toruń, Szosa Chełmińska 177-182
Telefon:605 667 097
WWW:Strona WWW
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Idea Sport Toruń rozpoczyna kolejny sezon treningowy 2016/2017!

 Na dzieci i młodzież czeka profesjonalna kadra trenerska, doskonale warunki treningowe i atrakcyjne zajęcia sportowe.

Najmłodsze dzieci mogą liczyć na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami tenisa, a wszystko to w języku ANGIELSKIM! Treningi prowadzi wykwalifikowana trenerka, która jest również nauczycielką języka angielskiego. Zarówno intensywność treningów, jak i sprzęt dostosowany będzie do potrzeb każdego małego zawodnika.

Dzieci w wieku 7 – 8 lat. W tej kategorii dominują już zajęcia tenisowe z elementami ogólnorozwojowych zajęć sportowych. Młodzi gracze poznają podstawowe uderzenia piłki tenisowej, a także strategię gry.

Dzieci w wieku do 9 roku życia to kolejna kategoria graczy w klubie Idea Sport. Tu zasadniczą zmianą jest rozmiar kortu i rozgrywki, jak w „dorosłym tenisie”. Adepci potrafią już serwować, zagrać return, wykonać atak „do siatki” i przed nim się obronić, prowadzą wymianę piłki „z głębi kortu”. W dalszym ciągu gra w tenisa połączona jest z ogólnorozwojowymi zajęciami sportowymi i zabawą. Zabawa najlepszy sposób nauki, nie tylko gry w tenisa.

10 – latkowie stanowią kolejna grupę wiekową. Gracze korzystają już z pełnowymiarowego kortu. Trenerzy Idea Sport dbają o dalszy rozwój sprawności ogólnofizycznej dzieci, ale podstawowym elementem zajęć jest gra w tenisa. Tu gracze będą szlifować swoje umiejętności podstawowych odbić i wszystkie elementy strategii gry.

Dla nastolatków  otwiera się świat „dorosłego tenisa”. Pełnowymiarowy kort, piłka tenisowa o pełnej szybkości, gra na punkty w formie meczów i turniejów. Ale i umiejętności młodych graczy są już na tyle wystarczające aby sprostać tym wyzwaniom.

 

Dołączyć do każdej z grup Wasze dzieci mogą w każdym momencie, trenerzy Idea Sport zadbają o to, aby młodzi gracze czuli się dobrze w grupie, do której dołączą.

Idea Sport dysponuje odpowiednim sprzętem, który dopasują do potrzeb każdego dziecka, a także doskonałym zapleczem technicznym. Treningi odbywają się w hali tenisowej, czyli warunki atmosferyczne nie mają wpływu na to, czy trening się odbędzie.

Już od 5 września możecie razem z dziećmi skorzystać z bezpłatnych zajęć próbnych dostosowanych do wieku i umiejętności. Konieczne są zapisy!

Daniel Rewucki – tel.  605 667 097, Piotr Głowacki  - tel. 601 991 278

Idea Sport Toruń to nie tylko tenis!

To organizatorzy i współorganizatorzy wielu imprez o charakterze sportowym i rekreacyjnym, m.in.

Biegu Kopernikańskiego, turniejów tenisowych, imprez rodzinnych i eventów okolicznościowych.

 

Z Idea Sport możecie zaplanować także atrakcyjną imprezę urodzinową  dla Waszego dziecka – „Urodziny w TENISówkach”! To świetna możliwość zorganizowania urodzin Waszego dziecka na kortach tenisowych z atrakcjami. W ramach pakietu urodzinowego otrzymacie:

- zaproszenia,

- atrakcyjne gry i zabawy z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu sportowego,

- naukę mini tenisa,

- poczęstunek,

- dyplomy dla wszystkich uczestników urodzinek,

- tenisowy upominek dla jubilata.

 

 

Stowarzyszenie IDEA SPORTStowarzyszenie IDEA SPORTStowarzyszenie IDEA SPORT

Archiwalne wydarzenia

V Bieg Kopernikański
2017-06-04 
V Bieg Kopernikański
Bezpłatne próbne treningi tenisowe
Od 2016-09-26 do 2016-09-26 
Bezpłatne próbne treningi tenisowe
Dzień Taty z Idea Sport
2016-06-23 
Dzień Taty z Idea Sport