b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Organizacja przyjęć i urodzin (44)

Przypomnij sobie swoje dziecięce lata… Pamiętasz tę radość, kiedy rankiem w Twoje urodziny wchodzili rodzice, śpiewając „Sto lat”, składając życzenia i dając prezenty? Po takim rozpoczęciu cały dzień był inny. A może miałeś też okazję zaprosić swoich przyjaciół na wielką imprezę urodzinową?

Te wydarzenia zapadają w pamięć na długie lata.

Teraz, kiedy jesteś już dorosły, pewnie nie odczuwasz już takiej radości z upływających lat, jednak masz możliwość kreować przyszłe wspomnienia Twoich dzieci. Zabawy w domu nie są już zbyt często organizowane, a do tego wiążą się z dużym zaangażowaniem.

Jednak nie martw się – mamy dla Ciebie wiele propozycji, dzięki którym będziesz mógł zorganizować wyjątkowe urodziny dla dzieci. Poniżej przedstawiamy listę sal zabaw, Kinder Parków czy centrów rozrywki w Toruniu, zapewniających niezapomniane atrakcje.

Jesteśmy pewni, że jeśli wybierzesz lokal odpowiednio do zainteresowań Twoich pociech, tegoroczna impreza urodzinowa bez wątpienia stanie się przeżyciem, wspominanym przez długi czas.

 123»
Manufaktura Cukierków
Manufaktura Cukierków
Dom Mikołaja Kopernika
Jump Arena Park Trampolin
Jump Arena Park Trampolin
W naszym mieście powstało miejsce, gdzie każde dziecko będzie mogło wyszaleć się do woli, a każdy dorosły będzie mógł poczuć się jak dziecko!  To pierwszy tego typu obiekt w województwie kujawsko - pomorskim i jedyne takie miejsce w Toruniu. Na ponad 2500 metrach ...
Muzeum Dalekiego Wschodu
Muzeum Toruńskiego Piernika
Muzeum Toruńskiego Piernika
Zapraszamy do zapoznania się z nowym, niezwykle atrakcyjnym oddziałem Muzeum Okręgowego w Toruniu – Muzeum Toruńskiego Piernika, zlokalizowanym na słynnej toruńskiej starówce, w byłej fabryce pierników Gustawa Weese. Oficjalne otwarcie nowej placówki miało miejsce 20 ...
Agroturystyka "Brzoza"
Anna Walendziak "Mobilna Akademia Dziecięca"
Anna Walendziak "Mobilna Akademia Dziecięca"
Oferta Mobilnej Akademii Dziecięcej: terapia dziecięca, logopedia, szkolenia, warsztaty dla dzieci i rodziców, animacja imprez okolicznościowych, festynów, urodzin dziecięcych, poradnictwo pedagogiczne dla rodziców.
Cafe Bajarka
Can U Escape? - Escape Room Toruń
Can U Escape? - Escape Room Toruń
Centrum Kreatywności Bricks4Kidz
 123»