b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Kiermasz na Rubinkowie

Termin:
2019-05-20 do 2019-05-24
Firma / instytucja:Filia nr 14 z oddziałem dla dzieci /Książnica Kopernikańska
Miasto:Toruń
Kategoria:Spotkania
Dokładny adres:Toruń, Łyskowskiego 29/35
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Jeśli nie wzięliście dotychczas udziału w kiermaszach organizowanych w filiach Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu lub braliście w nich udział i dzięki temu uzupełniliście i wzbogaciliście swoje lub Waszych dzieci księgozbiory, to szykujcie się na kolejny kiermasz. Tym razem w filii nr 14 przy ul. Łyskowskiego na Rubinkowie I na dzieci i rodziców będzie czekać dwa tysiące tytułów, a wiele z nich wyjątkowo atrakcyjnych!

Od 20 do 24 maja będziecie mogli przebierać, oglądać i podejmować decyzję.

w Bibliotece na Rubinkowie (pawilon Rubin) majowy kiermasz taniej książki. W ofercie ponad 2000 książek z literatury pięknej i różnych dziedzin wiedzy. Na fanów fantastyki i fantasy będzie czekać ponad 150 tytułów. Oprócz tego duży wybór kryminałów i powieści sensacyjnych. Nie zabraknie książek dla dzieci. Ceny: 1 – 2 złote, wydawnictwa encyklopedyczne i albumowe – od 5 złotych. Organizatorzy zapewniają, że stan książek jest dobry lub bardzo dobry.

Jeśli przyjdziecie ostatniego dnia kiermaszu i trafi się Wam lub Waszym dzieciom jakaś wyjątkowo atrakcyjna pozycja, to możecie liczyć na dodatkowy upust. 

To co zostanie wycofane z zasobów bibliotecznych, może stanowić dla Was atrakcyjną okazję do wzbogacenia Waszego księgozbioru.

Koniecznie zaplanujcie czas razem z dziećmi i skorzystajcie z tej wyjątkowo atrakcyjnej propozycji.

 

Uwagi:Na tę atrakcyjną wyprzedaż, dzieci i dorośli zaproszenia są w godzinach otwarcia biblioteki: w poniedziałek, wtorek i czwartek od 12:00 do 18:00, w środę od 11:00 do 15:00, w piątek od 8.30 do 16:00.
Jeśli potrzebujecie więcej informacji tel. 56 648 18 96.
Twój kalendarz
Kiermasz na Rubinkowie