b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną

Termin:
2018-08-11 do 2018-08-12, godzina: 9.00-17.00
Firma / instytucja:Toruń
Miasto:Toruń
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:Koszt szkolenia to 450 zl/ osoba lub 680 zł/ para (w tym przerwy kawowe, książka Pozytywna Dyscyplina i bezpłatne spotkanie z grupą warsztatową 3 tygodnie po zakończeniu warsztatów)
Dokładny adres:Toruń ul. Ślusarska 2/1
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Szanowni Rodzice!

Jeżeli zadajecie sobie pytanie, jak wychować dziecko na rezolutnego i „fajnego” dorosłego. Zastanawiacie się w jaki sposób budować z dzieckiem relację opartą na szacunku i współpracy. A może chcielibyście zrozumieć dlaczego dzieci „źle” się zachowują?

Poszukujecie innych metod wychowawczych niż nagrody, kary i konsekwencje. Jesteście zmęczeni domowymi kłótniami i poczuciem, że tracicie kontrolę nad sytuacją. Szukacie sposobu na dogadanie się z nastolatkiem i macie dosyć ciągłych awantur o porządek w pokoju czy odrabianie lekcji. Chcecie dowiedzieć się, dlaczego sposób w jaki kiedyś wychowywali nas rodzice, stracił na aktualności.

Jeżeli interesują Was konkretne techniki i metody do wykorzystania w domu oraz chcielibyście uzyskać odpowiedzi na wiele innych, nurtujących Was pytań to… ZAPRASZAM NA WEEKENDOWE WARSZTATY Z POZYTYWNEJ DYSCYPLINY ! Co zyskacie w trakcie kursu? – lepsze poznanie siebie i zrozumienie, jak to jaki/a jesteś, wpływa na Twoje dziecko; – wiedzę, jak skutecznie i jednocześnie pozytywnie podejść do dyscypliny i umiejętności redukowania trudnych zachowań u dzieci i nastolatków; – konkretne techniki/umiejętności do zastosowania w domu, które działają DŁUGOTERMINOWO; – przećwiczenie w grupie konkretnych technik i zadań, co ułatwi stosowanie ich wobec dzieci; – umiejętności, jak wzmacniać zaufanie dziecka do siebie i brania odpowiedzialności za swoje zachowanie; – pomysły, jak pomóc rodzeństwu dogadać się ze sobą; – wiedzę na co można, a na co trzeba „przymknąć” Rodzicielskie Oko

Twój kalendarz
Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną

Warto zobaczyć:

Wakacje z Domem Muz - Mali projektanci na Podgórzu
2019-07-15 do 2019-07-19