b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Cztery strony świata - warsztaty parateatralne

Termin:
2018-07-09 do 2018-07-13, godzina: 11:00 - 13:00
Firma / instytucja:Dom Muz
Miasto:Toruń
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:Wstęp wolny
Dokładny adres:Toruń, Podmurna 1/3
Wydarzenie odbywa się:Na świeżym powietrzu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Przyjadą do Torunia z czterech stron świata, będą mówić po angielsku, uczyć Was sztuki teatralnej, zrealizują z Wami flash mob na Starym Mieście w Toruniu. A Wy, nie musicie znać angielskiego, możecie nie mieć zielonego pojęcia o teatrze i nigdy nie uczestniczyć w żadnym flash mobie - ważne, że macie ochotę poznać innych ludzi, z innych krajów, innych kultur i poznać samych siebie.

Warsztaty parateatralne - "Cztery strony świata".
Od 9 do 13 lipca w godz. od 11:00 do 13:00.

Warsztat będzie realizowany razem z wolontariuszami międzynarodowego projektu "UnderStand" przez organizację wolontariacką AIESEC. Partnerem projektu jest Dom Muz w Toruniu.

Kilka słów o projekcie

"Współorganizator: AIESEC Toruń

UnderStand to projekt wspierający Cel Zrównoważonego Rozwoju ONZ numer 10 – „Mniej nierówności”, skierowany do placówek opiekuńczo-wychowawczych, NGOs, instytucji, a także stowarzyszeń dążących do tego samego celu.

Warsztaty będą polegały na wspólnych grach, zabawach kulturowych, prezentacjach, zajęciach plastycznych, tanecznych a także nauce języka angielskiego przez konwersacje i zabawę. Celem takich zajęć jest szerzenie wśród młodych tolerancji, otwartości i różnorodności kulturowej.

Co młodzież może osiągnąć biorąc udział w takim przedsięwzięciu? Przede wszystkim możliwość rozwoju na wczesnym etapie edukacji, przełamanie barier wewnętrznych po pierwszym kontakcie z językiem angielskim, naukę pierwszych zwrotów, wyrazów także w innych językach, zdobywanie doświadczenia, poszerzanie horyzontów, wzbogacanie zasobu słownictwa a także wiedzy o innych".

 

 

 

 

Uwagi:Zapisy: podmurna@dommuz.pl.
Twój kalendarz
Cztery strony świata - warsztaty parateatralne