"Pippi Pończoszanka”

środa, czwartek, piątek
Firma / instytucja:Teatr im. Wilama Horzycy
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:normalny - 25 zł, ulgowy - 18 zł, szkolny - 16 zł.
Dokładny adres:Toruń, Plac Teatralny 1

DLA MAMY I DZIECKA TEATR WILLAMA HORZYCY UFUNDOWAŁ PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA SPEKTAKL O GODZINIE 10:00. ABY JE OTRZYMAĆ, WYŚLIJA MAILA NA ADRES  kontakt@miastozdzieckiem.pl

Tyle humoru, wartkiej akcji, doskonałej gry aktorskiej ile było w tym spektaklu, rzadko możecie spotkać w innych. Do zobaczenia Pippi Pończoszanko - może się jeszcze spotkamy na deskach Teatru Horzycy w Toruniu. Zawsze będziesz tu mile widziana, przy pełnej sali.

Bo któż nie zna i nie lubi historii piegowatej, bezkompromisowej dziewczynki, która czerpie garściami z życia. I nie ważne, że tata jest piratem, a mama w niebie - cóż tak to jest! Pipi ma mnóstwo przyjaciół i każdego traktuje jak przyjaciela - no chyba, że zajdzie jej lub jej przyjaciołom „za skórę”. Wtedy pozna niesamowitą siłę tej niepozornej dziewczynki.

Pipi zna mnóstwo niesamowitych opowieści, szczególnie tych z podróży własnych lub pirackich opowieści swojego taty. No i przyjaciele Pipi - małpka Pan Nilson i koń. a także sąsiedzi Annika i Tommy. I jeszcze jej niesamowity dom. Wszystko złożone przez reżysera spektaklu Adama Biernackiego w niesamowite widowisko.

Ten spektakl to prawdziwa atrakcja dla dzieci. Koniecznie trzeba zabrać dzieci z okazji Dnia Dziecka do Horzycy!

Uwagi:Rezerwacja biletów 56 622 55 97
"Pippi Pończoszanka”