Warsztaty "Młody odkrywca" - Magnetyzm

2016-05-21, godzina: 9:00 - 10:30
Firma / instytucja:Fundacja Aleksandra Jałońskiego
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:Cena za zajęcia to 35 zł (30 zł dla posiadaczy karty programu Absolwent UMK)
Wiek:Od 6 l. do 10 l.
Dokładny adres:Toruń Instytut Fizyki UMK, ul. Grudziądzka 5/7, Toruń

Kolejne atrakcyjne warsztaty przyrodnicze dla dzieci, z cyklu "Młody Odkrywca" Po nich z fizyką będziecie "za pan brat".

Tym razem wyjątkowo nie w pierwszą sobotę miesiąca, ale 21 maja.

Będzie się działo - poczujecie nieodparty magnetyzm, który rządzi światem. Będziemy przyciągać i odpychać materiały i rzeczy.  A żeby było ciekawiej organizatorzy zapowiadają zawody siłowe. Dzieci za pomocą różnych namagnesowanych przyrządów oraz rzeczy będą się "przepychać" - oczywiście będzie dużo śmiechu i zabawy, to w końcu naukowa atrakcja a nie złe zachowanie. Będzie też gratka dla fanów łowienia ryb,. połowicie je za pomocom magnetycznych wędek.

Nie zabraknie także wiedzy, która jest tak potrzebna aby zrozumieć otaczający nas świat.

Na dzieci czeka naukowa atrakcja tego sobotniego przedpołudnia

UWAGA! Serwis Miasto z Dzieckiem dysponuje wejściówką na jutrzejsze warsztaty. Wystarczy przesłać mail na adres redakcji z dopiskiem "Młody Odkrywca" i zgłosić dziecko.

Grupa zajęciowa liczy 15 dzieci. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod nr tel. 796 793 189. Zapraszamy dzieci nie tylko z Torunia!

Uwagi:Proszę wyposażyć dziecko w wodę do picia. Na zajęcia nie wnosimy jedzenia. W okresie jesienno-zimowym wymagane jest obuwie na zmianę.

Zapisy pod numerem telefonu 796793189 lub kontakt@faj.org.pl
Warsztaty "Młody odkrywca" - Magnetyzm