Dzień dziecka z Młynem Wiedzy

2016-05-29 do 2016-05-29, godzina: piątek od 19:00; sobota i niedziela 10:00 - 18:00
piątek, sobota, niedziela
Firma / instytucja:Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
Kategoria:Inne
Koszt uczestnictwa:Bilety Ulgowe - 11 zł Normalne - 16 zł Rodzinny (4 osoby) - 36 zł Wstęp na występ Luxtorpeda jest bezpłatny.
Dokładny adres:Toruń, Władysława Łokietka 5

W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu już wiedzą jak będzie wyglądało  tegoroczne świętowanie Dnia Dziecka. Zapraszają dzieci z rodzicami na 3 - dniowy piknik naukowy. Zacznie się wszystko w piątek 27 maja od koncertu zespołu LUXTORPEDA.

Parking przed Młynem zamieni się w namiotowe miasteczko naukowców, w którym będziecie mogli przyglądać się eksperymentom i sami przeprowadzać eksperymenty. Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały szkoły techniczne z Torunia, które na stanowiskach w strefie "Wmiksuj się zawodowo", zaprezentują swoje dokonania. Wiele działań w trakcie pikniku będzie nawiązywało do fizyki dźwięku i najnowszej wystawy w CN Młyn Wiedzy czyli „Wmiksuj się”.

Organizatorzy wydarzenia dopracowują jeszcze szczegóły pikniku i obiecują, że na dzieci i rodziców będzie czekało jeszcze wiele atrakcji.

Z zaplanowanych i przygotowanych stanowisk możecie liczyć na trenażer lotniczy, Atomowy Bubble Soccer, możliwość oznakowania rowerów czy też stworzenia gigantycznych baniek mydlanych, w których zmieści się nie jedno dziecko.

A więc będzie mnóstwo atrakcji. Czeka więc Was  „Naukowa petarda”!

Dzień dziecka z Młynem Wiedzy