b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Teatr i Rodzina TiR

Termin:
2016-05-20
Firma / instytucja:Teatr im. Wilama Horzycy
Miasto:Toruń
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:Bezpłatne dla dzieci przebywających pod opieką animatora w kawiarni Wejściówka. Ceny biletów na spektakl: normalny - 30 zł, ulgowy - 22 zł, szkolny - 20 zł. Pierwszych 10 widzów, kupujących 1 bilet normalny na spektakl, drugi otrzymuje za 1 zł.
Wiek:Od 6 l. do 12 l.
Dokładny adres:Toruń, Plac Teatralny 1
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

 Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu raz w miesiącu zaprasza na specjalne spektakle rodzinne. Rodzicom, którzy kupią bilet na spektakl, zapewniamy bezpłatną opiekę nad dzieckiem w kawiarni „Wejściówka” mieszczącej się w budynku Teatru (wejście od ul. Fosa Staromiejska).

Dla rodziców Teatr przygotował spektakl „Bram raju” Jerzego Andrzejewskiego. Spektakl p miłości i to tej wyjątkowej bo pierwszej. O emocjach targających bohaterami, o samotności z nią związaną i tajemnicach, które się za nią kryją. Pierwsza miłość jest prawie zawsze idealizowana, ale czy rzeczywiście wiąże się z przyjemnymi doznaniami? Ta historia przenosi nas do czasów średniowiecza i słynnej „krucjaty dziecięcej” z roku 1212. Kilka historii miłosnych z czasów wędrówki tysięcy dzieci  do Ziemi Świętej.

Pani Matylda Podfilipska - aktorka teatru oraz gospodyni kawiarni "Wejściówka" zapewni opiekę nad dziećmi, atrakcyjne gry i zabawy, w czasie gdy rodzice wezmą udział w koncercie.

-zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od 6 do 12 lat, 
-grupa może liczyć do 10 dzieci,
-dziecko można oddać pod opiekę na pół godziny przed spektaklem, a odebrać najpóźniej15 minut po spektaklu.

 

Uwagi:Spektakl dla dorosłych widzów. Czas trwania 1 godzina 45 minut, bez przerwy.
Szczegółowych informacji udziela Biuro Obsługi Widzów. tel. 56 622 55 97; 56 654 90 74
Twój kalendarz
Teatr i Rodzina TiR