b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

„Kre-Akcje - twórcza majówka z Młynem Wiedzy”

Termin:
2016-05-03, godzina: 30 kwietnia – 2 maja: 11:00-14:00 i 14:00-17:00, 3 maja: 9:00-12:00 i 12:00-15:00
Firma / instytucja:Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
Miasto:Toruń
Kategoria:Inne
Koszt uczestnictwa:Bilety Ulgowe - 11 zł Normalne - 16 zł Rodzinny (4 osoby) - 36 zł
Dokładny adres:Toruń, Władysława Łokietka 5
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Tak
Opis:

W majowy weekend centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu zapowiada cały szereg atrakcji szczególnie dla dzieci i rodziców. Tak więc warto zajrzeć w ciągu 4 dni „majówki na ulicę Łokietka.

Czeka na Was dziewięć interaktywnych wystaw oraz stanowiska z cyklu ZRÓB TO SAM. I jak zwykle w sobotę i niedzielę warsztaty. Wszystko to w ramach akcji „Kre-Akcje - twórcza majówka z Młynem Wiedzy”. Dla zafascynowanych mechaniką przygotowana została przestrzeń, która z pewnością spełni ich oczekiwania. Zobaczycie czy z warzyw i owoców można stworzyć instrumenty muzyczne i poznacie dźwięki jakie wydają. A dla miłośników ekologii przygotowano zajęcia pozwalające nadać „drugie” życie naszym śmieciom. Poza tym warsztaty z kosmetyki, tworzenia zabawek i biżuterii, no i oczywiście zajęcia dla ekologów.

Jak widać każdy znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego i spędzi w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy kreatywnie czas. A dla tych, którzy jeszcze nie byli na nowej wystawie "ZAWAHAJ SIĘ" będzie okazja do jej zwiedzenia. 

 

Uwagi:Zajęcia i warsztaty będą odbywały się dwa razy dziennie w godz. 11:00 i 14:00. Pierwszy z nich jest dostępny w ofercie „1+2”, co oznacza, że w ramach jednego biletu będzie można wziąć udział w godzinnych warsztatach, a następnie przez dwie godziny zwiedzać wystawy Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.
Twój kalendarz
„Kre-Akcje - twórcza majówka z Młynem Wiedzy”