b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

MAJÓWKA w CSW: Rodzinne warsztaty modowe

Termin:
2016-04-30, godzina: 12:00 - 14:00
Firma / instytucja:Centrum Sztuki Współczesnej
Miasto:Toruń
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:7 zł
Wiek:Od 7 l. do 12 l.
Dokładny adres:Toruń, Wały Generała Władysława Sikorskiego 13
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Jeśli Wasze dziecko lubi się ubierać, jeśli samo dokonuje wyboru co dziś na siebie włoży, jeśli spośród dostępnych rzeczy potrafi zrobić naprawdę ciekawą kreację. To mamy dla niego i oczywiście dla rodzica wyjątkowo atrakcyjną propozycję spędzenia czasu w nadchodzący weekend. Warsztaty modowe. Będzie to niezwykłe doświadczenie nie tylko dla Was rodziców ale i dla dzieci. Wy dowiecie się jak świat mody postrzega dziecko a dziecko będzie mogło dowiedzieć się jak Wy reagujecie na nowe trendy i projekty przez dzieci stworzone.

Wszystko to inspirowane niezwykle popularną wśród odwiedzających Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu wystawą "ART next to FASHION". Na początku dzieci i rodzice obejrzą wystawę na której są prezentowane fantazyjne projekty haute-couture, ale także wyjątkowo atrakcyjne modowe ilustracje, fotografie i filmy z sesji zdjęciowych oraz szczególne akcesoria, na przykład biżuterię wykonaną z owadów!

Następnie wszyscy zamienimy się w designerów. Będziemy projektować i ozdabiać własnoręcznie wykonanymi ozdobami płaszcze przeciwdeszczowe. Stworzycie też atrakcyjne dodatki takie jak biżuteria, nakrycia głowy czy ozdoby do włosów.

Zapowiada się więc kreatywna, atrakcyjna, designerska sobota!

Uwagi:Obowiązują zapisy pod mailem: eduakcje@csw.torun.pl lub nr tel. 56 610 97 16.
Twój kalendarz
MAJÓWKA w CSW: Rodzinne warsztaty modowe