Tajemnica Tomka Sawyera

2016-06-01, godzina: 10:00 i 18:00(premiera)
Firma / instytucja:Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu
Kategoria:Musical
Koszt uczestnictwa:25 zł bilet dla dziecka, 45 zł bilet dla osoby dorosłej; premiera 30 zł bilet dla dziecka i 50 zł bilet dla osoby dorosłej
Dokładny adres:Toruń, CKK Jordanki

Premierowo będzie w CKK Jordanki w Toruniu. Na musical „Tajemnica Tomka Sawyera” zaprasza  Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu. W ten sceniczny sposób Teatr wpisuje się w Dzień Dziecka. To będzie wyjątkowa muzyczna atrakcja dla dzieci i rodziców.

Musical na motywach powieści Marka Twaina „Przygody Tomka Sawyera wciągnie publiczność w doskonałą zabawę i da przedsmak wakacyjnej przygody. Dla rodziców będzie to możliwość powrotu do lat dziecięcych i młodzieńczych, z ich szaleństwami, kłopotami i radościami do, których tak chętnie wracają we wspomnieniach. Dla dzieci to zapowiedź tych wszystkich niezapomnianych, zwariowanych przygód na, które tak czekają. A dla wszystkich doskonała zabawa z fascynującymi przygodami Tomka Sawyera i jego przyjaciela Hucka Finna.

Muzykę do spektaklu napisał znany toruński muzyk – Sławek Wierzcholski. Jedenaście piosenek,  w swej stylistyce nawiązujące do XIX-wiecznej, amerykańskiej muzyki folk, będzie szczególną atrakcją tego spektaklu.  Harmonijka ustna, doskonałe aranżacje, dynamiczne  elementy bluesa, country, muzyki soul i współczesnego rapu z pewnością wciągną widzów do doskonałej, wspólnej zabawy..

Na scenie zobaczymy Radosława Smużnego i Michała Cyrana oraz: Magdalenę Smuk, Mateusza Deskiewicza, Adama Mortasa, Klaudię Kuchtyk, Agnieszkę Brenzak i Barłomieja Sudaka.

Libretto: Jerzy Masłowski

Reżyseria: Giovanny Castellanos

Muzyka: Sławomir Wierzcholski

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Kostiumy: Wanda Kowalska

Patronem medialnym spektaklu jest serwis Miasto z Dzieckiem.

Spektakl trwa 120 min (z przerwą)

Uwagi:Rezerwacji biletów można dokonać w siedzibie Teatru – osobiście, telefonicznie (512 982 813, 56 678 75 19) lub drogą mailową (bow@teatrmuzyczny.torun.pl).
Rezerwacje muszą zostać odebrane najpóźniej na dzień przed planowanym wydarzeniem, a w przypadadku spektaklu odbywającego się w niedzielę do piątku poprzedzającego spektakl. Prosimy o informowanie Biura Obsługi Widza o rezygnacji z rezerwacji. Nieodebranie biletów do ustalonego dnia jest równoznaczne z rezygnacją.
Rezerwacji nie przyjmujemy w dniu planowanego wydarzenia.