b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Ruch + słowo + muzyka = twórcza gimnastyka

Termin:
2016-04-07, godzina: 15:30
Firma / instytucja:Ukulele Bawialnia & Kawiarnia
Miasto:Toruń
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:28,00 zł/ para rodzic + dziecko za jednorazowe wejście (pierwszeństwo udziału w zajęciach mają osoby które wykupiły karnet), karnet 80,00 zł/ 4 spotkania do wykorzystania w ciągu 5 tygodni.
Wiek:Od 1 roku do 5 l.
Dokładny adres:ul. Dąbrowskiego 6 Toruń
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

 

W trakcie tych, adresowanych do dzieci i rodziców warsztatów, czeka uczestników mnóstwo atrakcji. Zajęcia, które potrafią pobudzić kreatywność dziecka, jego motorykę, koordynację ruchową a przy okazji wrażliwość na muzykę. A w związku z tym, że dzieci spotkają się ze swoimi rówieśnikami, będzie okazja do nauczenia maluchów pracy w grupie i współdziałania. Rodzice będą mieli okazje obserwować jak ich potomstwo funkcjonuje wśród nowego towarzystwa. A, że na wiele dzieci od września czeka przedszkole to zobaczycie Państwo jak reagują na wspólną zabawę z rówieśnikami. Pomocne w tym wszystkim, będą - dobry humor i pozytywne nastawienie, otwartość. 

Dobra zabawa zawsze gwarantowana!

Zajęcia inspirowane metodami R. Labana, V. Sherborne, systemu pracy C. Orffa oraz gimnastyki rytmicznej A. i M. Kniessów

Warsztaty prowadzić będzie mgr Iwona Wolf.

Uwagi:Termin: Każdy czwartek o 15:30
ZAPISY: osobiście w Ukulele Bawialnia & Kawiarnia lub mailowo: ukulele.bawialnia@gmail.com. Konieczna przedpłata celem rezerwacji miejsca.
Twój kalendarz
Ruch + słowo + muzyka = twórcza gimnastyka