b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Święta w ogrodzie zoobotanicznym

Termin:
2016-03-28
Firma / instytucja:Ogród zoobotaniczny
Miasto:Toruń
Kategoria:Inne
Koszt uczestnictwa:7zł, 4zł (do 31 marca)
Dokładny adres:Toruń, Bydgoska 7
Wydarzenie odbywa się:Na świeżym powietrzu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Jak co roku w święta wielu z nas cieszy się obfitością wielkanocnego stołu a następnie narzeka na nadmiar spożytych potraw. Jest okazja aby odejść od stołów i aktywnie, na świeżym powietrzu spędzić czas z rodziną. 

Ogród Zoobotaniczny w Toruniu będzie otwarty dla wszystkich zwiedzających w okresie Świąt Wielkanocnych od godz. 10.00 do 18.00.

Kurczak wielkanocny wygląda na nas z każdej sklepowej wystawy i reklamy a w Ogrodzie będziemy mieli okazję zobaczyć go na żywo - to wyjątkowa atrakcja szczególnie dla dzieci. Jeśli dodamy, że przygotowano prezentacje jaj najprzeróżniejszych gatunków ptaków w ogrodowej Ptaszarni to będziemy mieli kolejny powód do odwiedzin. 

Wiosna to okres narodzin dla wielu gatunków zwierząt, a w związku z tym, że zapowiada się ładna pogoda, może uda Wam się zobaczyć nowonarodzonego kangura.
A jeśli dodamy głosy ptaków, rozpoczynających gody, pojawiającą się zieleń i pierwsze wiosenne kwiaty ... oraz niższą do końca marca cenę biletów to są to wystarczające powody do odwiedzin 
Ogródu Zoobotanicznego w Toruniu.

Twój kalendarz
Święta w ogrodzie zoobotanicznym