CZAS DLA NAS - Brazil czyli spotkanie z muzyką latynoamrykańską

Koszt uczestnictwa:10 zł /dziecko/, 20 zł /dorosły/, 40 zł /rodzinny - 2
Wiek:Do 8 l.
Dokładny adres:Toruń, Aleja Solidarności 1-3

Uwaga dla użytkowników serwisu www.miastozdzieckiem.pl Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała podówjne wejściówki na godz. 16:00 i 17:00. Wystarczy wysłać mail pod kontakt .

Tym razem czeka nas wyprawa do najgorętszych regionów świata. I nie chodzi tu tylko o temperaturę ale przede wszystkim o gorące rytmy południowoamerykańskie muzyki. To kolejne spotkanie na które zapraszamy w ramach projektu Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej -"Czas dla nas"- dla dzieci w wieku 0 – 8 lat.

Te wyjątkowo atrakcyjne dla melomanów w każdym wieku spotkania z muzyką "na żywo", pozwolą szczególnie najmłodszym wejść w świat dźwięków i związanych z tym doznań. Czekają nas utwory wybitnych kompozytorów muzyki europejskiej, a także sami będziemy mogli wziąć udział w interesujących muzycznych działaniach. Z pewnością muzykom uda się zachęcić nas do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i wspólnego śpiewania. Kontakt z żywą muzyką, wykonywaną na oczach dziecka przez profesjonalnych artystów stanowi dla nich, ale także dla ich rodziców, źródło wielu niezapomnianych przeżyć.
Koncerty odbywają się w Sali Prób CKK Jordanki.

Sobota 4 czerwca 2016r., godz. 16:00, 17:00

„Brazil” czyli spotkanie z muzyką latynoamerykańską

Na ostatnim przed wakacjami koncercie zaprosimy słuchaczy cyklu koncertów „Czas dla nas”  w muzyczną podróż do odległych krajów świata. Poznamy gorące rytmy samby, rumby, cha-chy.  Zaświeci gorące, wakacyjne słońce w rytm słynnej samby „Brazil”.

Uwagi:Dla dzieci w wieku 0-8l. wraz z opiekunami.
Wydarzenie odbywa się w sali prób CKK Jordank.i
CZAS DLA NAS - Brazil czyli spotkanie z muzyką latynoamrykańską