b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Teatr i Rodzina TiR

Termin:
2016-03-31, godzina: 18:00
Firma / instytucja:Teatr im. Wilama Horzycy
Miasto:Toruń
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:Bezpłatne dla dzieci przebywających pod opieką animatora w kawiarni Wejściówka. Ceny biletów na spektakl: normalny - 30 zł, ulgowy - 22 zł, szkolny - 20 zł
Wiek:Od 6 l. do 12 l.
Dokładny adres:Toruń, Plac Teatralny 1
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

 Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu raz w miesiącu zaprasza na specjalne spektakle rodzinne. Rodzicom, którzy kupią bilet na spektakl, zapewniamy bezpłatną opiekę nad dzieckiem w kawiarni „Wejściówka” mieszczącej się w budynku Teatru (wejście od ul. Fosa Staromiejska).

W marcu rodziców czeka wyjątkowo atrakcyjny koncert "Czy to jest przyjaźń?Czy to jest kochanie?" w reżyserii Jerzego Bończyka. Widzowie usłyszą w trakcie koncertu piosenki piosenki z tekstami takich poetów jak: Marek Czuryło, Konstanty Ildefons Gałczyński, Marek Grechuta, Adam Mickiewicz, Tadeusz Nowak, Andrzej Nowicki, Julian Tuwim, Liliana Wiśniowska, Stanisław Wyspiański, do których muzykę komponwali tak wybitni muzycy jak Marek Grechuta czy Jan Kanty Pawluśkiewicz. 

Usłyszymy niezapomniane utwory z repertuaru Marka Grechuty, zarówno te bardzo lubiane z czasów świetności zespołu Anawa (“Nie dokazuj”, “Serce” czy "Będziesz moją panią") jak i te z okresu kariery solowej Artysty (np. "Krajobraz z wilgą"). Wszystkie utwory zostały przygotowane w doskonałych aranżacjach Tomasza Łuca. Motywem przewodnim koncertu jest miłość oraz wszelkie z nią związane chwile uniesień i zwątpień, rozterek i pewności, zachwytów i porażek.
Udział biorą: Anna Magalska-Milczarczyk, Agnieszka Wawrzkiewicz, Radosław Garncarek (gościnnie), Paweł Kowalski, Grzegorz Wiśniewski.

Pani Matylda Podfilipska - aktorka teatru oraz gospodyni kawiarni "Wejściówka" zapewni opiekę nad dziećmi, gry i zabawy, w czasie gdy rodzice wezmą udział w koncercie.

-zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od 6 do 12 lat, 
-grupa może liczyć do 10 dzieci,
-dziecko można oddać pod opiekę na pół godziny przed spektaklem, a odebrać najpóźniej15 minut po spektaklu.

Szczegółowych informacji udziela Biuro Obsługi Widzów. tel. 56 622 55 97; 56 654 90 74

Uwagi:Spektakl dla dorosłych widzów. Czas trwania 1 godzina 10 minut, bez przerwy.
Twój kalendarz
Teatr i Rodzina TiR