Etnoigraszki: Grunt to rodzinka!

2019-11-17, godzina: 12:00
Firma / instytucja:Muzeum Etnograficzne
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:Bilet: 10 zł – os. dorosła, 5 zł – dziecko, 25 zł – rodzina (2+2)
Dokładny adres:Toruń, Wały gen. Sikorskiego 19

Etnoigraszki

Grunt to rodzinka!!!

Muzeum Etnograficzne w Toruniu zaprasza na "Etnoigraszki: Grunt to rodzinka". Kolejna z cyklu rodzinnych imprez umuzykalniających odbędzie się w niedzielę 17 listopada o godz. 12.00.
Tym razem tematem muzycznych aktywności będzie właśnie rodzina. W niedzielne południe można będzie o niej posłuchać, razem z nią pośpiewać, potańczyć i… popracować. Pobawimy się także w dawne zabawy dzieci wiejskich. Uwaga! Można będzie się pobrudzić, dlatego warto zabrać odpowiednie ubranie. Prowadzenie: Marta Domachowska. Brak ograniczeń wiekowych. Bilet: 10 zł – os. dorosła, 5 zł – dziecko, 25 zł – rodzina (2+2). Przedsprzedaż biletów w kasie Muzeum. Liczba miejsc ograniczona!

Park Etnograficzny w Toruniu. Bilety: 10 zł – os. dorosła, 5 zł – dziecko, 25 zł – rodzina (2+2) do nabycia w przedsprzedaży od wtorku 16 lipca w kasie Muzeum oraz w dniu imprezy. Liczba miejsc ograniczona!

Całość poprowadzi pani Marta Domachowska. Dzieci i rodzice spotykają się w pawilonie wystawowym.

Serwis Miasto z Dzieckiem jest Patronem Medialnym „Etnoigraszek”.

Etnoigraszki: Grunt to rodzinka!