2019-07-20, godzina: 20:00 - 0:00
Firma / instytucja:Ratusz Staromiejski
Kategoria:Inne
Koszt uczestnictwa:Normalny 15 zł. Ulgowy ( w tym posiadacze Toruńskiej Karty Dużej Rodziny) 10 zł.
Dokładny adres:Toruń, Rynek Staromiejski 1
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu oraz na świeżym powietrzu

Nocne wejście na Wieżę Ratuszową

Kiedy idziemy wieczorem ulicami Starego i Nowego Miasta w Toruniu, w tłumie turystów i mieszkańców, podziwiamy uroki tętniącego życiem miasta.

W najbliższą sobotę 20 lipca, będzie wyjątkowa możliwość obejrzeć panoramę grodu Kopernika z wysokości wieży ratuszowej.

Kto jeszcze nie miał okazji skorzystać z tej atrakcji powinien zarezerwować sobie czas w ten wyjątkowy wieczór. To szczególnie dla dzieci będzie wielkie przeżycie i szczególna atrakcja na zakończenie dnia. Oby tylko dopisała pogoda, bez której , ze względu na bezpieczeństwo zwiedzających, wejścia się mogą się odbywać. Ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z  planem, będzie można oderwać się od zgiełku zatłoczonych w sobotni wieczór ulic i placów Starego Miasta i spojrzeć na wszystko z lotu ptaka.

Widok jest naprawdę atrakcyjny i na długo pozostanie w pamięci.

Uwaga konkurs!

1. Polubcie i udostępnijcie facebookowy post "Nocne wejście na Wieżę Ratuszową"

2. Informację o tym prześlijcie na kontakt@miastozdzieckiem.pl

3. Spośród osób, które nadeślą mail wylosujemy 5 wstępów na Wieżę Ratuszową.

4. Otrzymujecie potwierdzenie mailem, że jesteście szczęśliwcami wylosowanymi w konkursie.

5. Bilety na Wasze nazwisko będą do odbioru w kasie Wieży Ratuszowej w dniu wydarzenia (20 lipca)

4. Jeśli zrobicie ciekawe zdjęcia lub fotorelację, to możecie ją przesłać na nasz adres, a my opublikujemy ją przy najbliższej okazji. Warunek: wyrazicie zgodę na publikację zdjęć w naszym serwisie i potwierdzicie, że jesteście autorami tych zdjęć.

Czekamy na zgłoszenia.

Warto zobaczyć: