Wakacje 2019 z Młynem Wiedzy - "Nie - plastikowy świat"

2019-07-27 do 2019-07-27, godzina: 11:00 - 12:00; 13:00 - 14:00
Firma / instytucja:Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:13,00 zł. ulgowy 15,00 zł. normalny 34,00 zł. rodzinny dla 4 osób
Wiek:Od 7 l.
Dokładny adres:Toruń, Władysława Łokietka 5

W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu, tego lata nie będą próżnować.

Jak co roku taki i w Wakacje 2019 Młyn Wiedzy zaprasza na juz znane i nowe atrakcje dla małych dzieci, dzieci, młodzieży i dorosłych (choć jak wchodzą do Młyna Wiedzy, to znowu czują się dziećmi). Każdy znajdzie to coś dla siebie.

My przede wszystkim powiemy o warsztatach, które przygotowano na okres Wakacji 2019.

Poszczególne warsztaty przypisano do konkretnego dnia tygodnia więc ułatwi to Wam i dzieciom planowanie czasu wolnego.

"Czy w Polsce mieszkały dinozaury?"

To propozycja na lipcowe soboty.
Dla dzieci od 5 lat. (Dzieci do 7. roku życia powinny być wspomagane na zajęciach przez pełnoletniego opiekuna)

Warsztaty ekologiczne dla dzieci, podczas których uporządkujemy swoja wiedzę na temat tego, jak dbać o środowisko i jak nie produkować nadmiaru odpadów. Warsztaty są wzbogacone licznymi eksperymentami, które każde dziecko przeprowadzi samodzielnie. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wykonania wielorazowego, niezwykle modnego obecnie, eko-woreczka na różne artykuły i skarby oraz „glutka” – czyli zabawki sensorycznej, nie tylko dla dzieci, która wspiera tzw. integrację sensoryczną. Ugniatanie i rozciągnie gluta przynosi także relaks i wyciszenie.

Takie atrakcje warsztatowe dla dzieci i młodzieży w Młynie Wiedzy w lipcu. Na wakacyjny sierpień przygotowano inny, równie atrakcyjny zestaw warsztatów.

Wakacje 2019 z Młynem Wiedzy - "Nie - plastikowy świat"