LATO bez NUDY 2019 - Wakacyjny zawrót głowy

2019-07-15 do 2019-07-19, godzina: 10:00 - 14:00
Firma / instytucja:Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza"
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:wstęp wolny
Wiek:Od 6 l. do 12 l.
Dokładny adres:Toruń, Podmurna 62/68
Wydarzenie odbywa się:Na świeżym powietrzu

Już od 24 czerwca do 2 sierpnia Ognisko Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza w Toruniu organizuje w ramach akcji miejskiej  „LATO W TORUNIU BEZ NUDY 2019" zajęcia rekreacyjne, gry, zabawy, wyjścia wycieczki i inne atrakcje na trenie Piernikowego Miasteczka w Toruniu. Na spotkania organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00.

Na jakie atrakcje dzieci mogą liczyć w ich trakcie tego tygodnia:
Od 15 lipca do 19 lipca  pani Hanna Bartłomiejus zaprasza dzieci na animacje, warsztaty i inne atrakcyjne działania pod wspólnym tytułem "Wakacyjny zawrót głowy". Zajęcia adresowane do dzieci 6 - 12 lat.

Lato pełne atrakcji dla dzieci i młodzieży w Piernikowym Miasteczku razem z OPP Dom Harcerza w Toruniu.

Uwagi:Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami organizowanymi przez OPP Dom Harcerza, organizatorzy proszą o sprawdzenie czy są wolne miejsca.
Zapisać możecie się w OPP Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7,

Sprawdźcie dostępność miejsc pod nr tel. 56 622 39 50