Etnoigraszki: Co w trawie piszczy!

2019-07-21, godzina: 12:00
Firma / instytucja:Muzeum Etnograficzne
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:Bilet: 10 zł – os. dorosła, 5 zł – dziecko, 25 zł – rodzina (2+2)
Dokładny adres:Toruń, Wały gen. Sikorskiego 19

Etnoigraszki

Co w trawie piszczy?

21 lipca,  niedziela, godz. 12.00
Kolejna z cyklu rodzinnych imprez umuzykalniających dla całych rodzin.
W niedzielne południe wspólnie posłuchamy dźwięków przyrody: Co w trawie piszczy? Jakie odgłosy wydają ptaki? Czy świerszcze grają na skrzypcach? Będziemy wspólnie bzyczeć, burczeć, piszczeć, kląskać i hukać. Nie zabraknie rodzinnego muzykowania przy pomocy małych i dużych instrumentów oraz tradycyjnych zabaw dziecięcych inspirowanych przyrodą, z dużą dawką ruchu i śpiewu.

Uwaga! Będzie można się pobrudzić, warto więc zabrać odzież ochronną dla dzieci i dorosłych.

Park Etnograficzny w Toruniu. Bilety: 10 zł – os. dorosła, 5 zł – dziecko, 25 zł – rodzina (2+2) do nabycia w przedsprzedaży od wtorku 16 lipca w kasie Muzeum oraz w dniu imprezy. Liczba miejsc ograniczona!

Całość poprowadzi pani Marta Domachowska. Dzieci i rodzice spotykają się w pawilonie wystawowym.

Serwis Miasto z Dzieckiem jest Patronem Medialnym „Etnoigraszek”.

Etnoigraszki: Co w trawie piszczy!

Warto zobaczyć:

11. Bella Skyway Festival