Kociołek ze sztuką - Techniki graficzne

2019-07-09, godzina: 11:00 - 13:00
Firma / instytucja:Muzeum Etnograficzne
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:Bilet: 10 zł/ 2 godz.
Wiek:Od 8 l.
Dokładny adres:Toruń, Wały gen. Sikorskiego 19
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu oraz na świeżym powietrzu

Kociołek ze sztuką

Muzeum Etnograficzne w Toruniu w wakacje 2019 zaplanowało szereg atrakcyjnych propozycji dla dzieci. Jednym z nich jest "Kociołek ze sztuką" czyli wakacyjne warsztaty dla dzieci w wieku powyżej  8 lat.

Będzie to wyjątkowa okazja okazją do wspólnego poznawania wiejskiego folkloru oraz  wiejskiego rękodzieła. Dzieci będą też mogły artystycznie poeksperymentować pod okiem doświadczonych pracowników Muzeum. Materiały, które zostaną wykorzystane w trakcie tych artystycznych działań zapewniają organizatorzy.

Poniżej przedstawiamy wakacyjne plany "Kociołka ze sztuką".

Techniki graficzne,

9 Lipca, godz. 11.00-13.00

Warsztaty twórcze dla dzieci od 8 lat, które będą okazją do wspólnego poznawania tajników tradycyjnego folkloru i rękodzieła oraz artystycznego eksperymentowania. Wraz z uczestnikami zaprojektujemy i wykonamy przy użyciu różnych technik i materiałów matryce graficzne umożliwiające powielanie odbitek. Wystawy/Park Etnograficzny w Toruniu. Koszt udziału w jednym spotkaniu: 10 zł/2h. Materiały do zajęć zapewnia organizator. Przedsprzedaż biletów w kasie Muzeum tydzień przed warsztatami oraz w dniu warsztatów (kolejne spotkanie 13.08.). Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zaopatrzenie dzieci w ubrania ochronne.

Serwis Miasto z Dzieckiem jest Patronem Medialnym „Kociołka ze sztuką”.

Organizatorzy zastrzegają sobie zmiany w programie imprez, o których poinformują na swoich stronach internetowych.

Uwagi:Informacje szczegółowe:
e-mail: edukacja@etnomuzeum.pl
Dział Edukacji, tel. 56 622 89 43.
Kociołek ze sztuką - Techniki graficzne

Warto zobaczyć: