b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

„Dwanaście miesięcy”

Termin:
2019-02-27 do 2019-02-28, godzina: 11:00
Firma / instytucja:Teatr im. Wilama Horzycy
Miasto:Toruń
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:normalny - 35 zł, ulgowy - 25 zł, szkolny - 20 zł.
Dokładny adres:Toruń, Plac Teatralny 1
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Tak
Opis:

Las jest zawsze pełen tajemnic!. A ten las – jeden z bohaterów kolejnego spektaklu dla dzieci wystawianego na deskach Teatru im. Wilama Horzycy w Toruniu, szczególnie. Choć nie dla wszystkich. Jeśli kocha się las, to odsłania on przed nami, tak jak przed główną bohaterką tej atrakcyjnej bajki dla dzieci, wszystkie lub prawie wszystkie tajemnice. Znajduje się on w pewny królestwie, którego władczynią jest wyjątkowo niesforna królewna. Wśród wielu poddanych znajdujemy naszą główną bohaterkę, dziewczynkę o dobrym sercu, mieszkającą razem z macochą w tym bajkowym królestwie. 

O tym, co się stanie, gdy nagle królewna wymyśli sobie, że w środku zimy będzie chce się nacieszyć widokiem pierwiosnków, o wyprawie naszej bohaterki po te pierwsze kwiaty wiosny do zimowego lasu, o tym jakie przygody i jakie tajemnice czekają na nią, dowiecie się z tego atrakcyjnie zapowiadającego się spektaklu dla dzieci.

Dwanaście miesięcy

Samuel Marszak
Przekład i opracowanie tekstu: Tetiana Sopiłka, Bartosz Zaczykiewicz
Reżyseria: Bartosz Zaczykiewicz

W spektaklu udział wezmą: Małgorzata Abramowicz, Maria Kierzkowska, Anna Magalska, Ewa Pietras, Matylda Podfilipska, Anna Romanowicz-Kozanecka, Julia Sobiesiak, Mirosława Sobik, Teresa Stępień-Nowicka, Jolanta Teska, Agnieszka Wawrzkiewicz, Jarosław Felczykowski, Łukasz Ignasiński, Paweł Kowalski, Tomasz Mycan, Niko Niakas, Maciej Raniszewski, Paweł Tchórzelski, Michał Marek Ubysz, Arkadiusz Walesiak, Grzegorz Wiśniewski, Bartosz Woźny

 

 

 

Uwagi:Rezerwacja biletów 56 622 55 97
Czas trwania: 2 godziny (z przerwą).
Twój kalendarz
„Dwanaście miesięcy”