„Maszerują dzieci drogą”- "Czas dla Nas"

2019-02-10, godzina: 16:00; 17:15
Firma / instytucja:Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Kategoria:Koncert
Koszt uczestnictwa:10 zł /dziecko/, 20 zł /dorosły/, 40 zł /rodzinny -
Wiek:Do 8 l.
Dokładny adres:Toruń, Aleja Solidarności 1-3

„Maszerują dzieci drogą”

"Czas dla Nas"

Na przód! Marsz!

Pewnie tak powitają dzieci na nadchodzącym koncercie "Czas dla Nas" Krasnal Oktawiusz i ciocia Ada. Marszowym krokiem dzieci wyruszą w świat muzyki. W czasie koncertu dzieci usłyszą marsze, które słyszeli Wasi rówieśnicy przed wiekami.

A czy wiecie, że marsze tworzyli tacy wybitni kompozytorzy jak F. Chopina, P. Czajkowskiego, R. Wagnera, F. Mendelssohna.

Niektóre marsze są wesołe, inne smutne. Jedne towarzyszyły żołnierzom na pole walki, inne młodej parze na ślubnej uroczystości.

Takie atrakcje muzyczne czekają dzieci i dorosłych - wytupiemy je w trakcie koncertu.

Jak zwykle będzie wesoło. Na dzieci czekają nie tylko muzyczne atrakcje ale z pewnością także potańczą, poznają instrumenty muzyczne i same będą mogły na nich zagrać.

Te wyjątkowo atrakcyjne dla melomanów w każdym wieku spotkania z muzyką "na żywo", pozwolą szczególnie najmłodszym wejść w świat dźwięków i związanych z tym doznań. Czekają nas utwory wybitnych kompozytorów muzyki europejskiej, a także sami będziemy mogli wziąć udział w interesujących muzycznych działaniach. Z pewnością muzykom uda się zachęcić nas do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i wspólnego śpiewania. Kontakt z żywą muzyką, wykonywaną na oczach dziecka przez profesjonalnych artystów stanowi dla nich, ale także dla ich rodziców, źródło wielu niezapomnianych przeżyć.
Koncerty odbywają się w Sali Prób CKK Jordanki.

Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała dla naszych Użytkowników podwójne zaproszenia (rodzic + dziecko) na to wydarzenia. Jedno na godz. 16:00, drugie na 17:15. Spośród osób, które udostępnią nasz post informujący o wydarzeniu z naszego profilu fb i przyślą email na adres kontakt@miastozdzieckiem.pl zostaną rozlosowane te zaproszenia. Więc czekają Państwo na naszego posta.

Uwaga! Część z Państwa ma tak ustawione profile na FB, że my widzimy, że ktoś udostępnił lub polubił post ale nie widzimy osoby. Prosimy wówczas o informacje w mailu, które potwierdzą udostępnienie.

Uwagi:Dla dzieci w wieku 0-8l. wraz z opiekunami.
Wydarzenie odbywa się w sali prób CKK Jordank.i
„Maszerują dzieci drogą”- "Czas dla Nas"