b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Ferie w Galerii na Kościuszki - "5 x Studyjnie"

Termin:
2019-01-21 do 2019-01-25, godzina: 11:00 - 15:00
Firma / instytucja:Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka
Miasto:Toruń
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:75 zł. cykl 5 zajęć
Wiek:Od 13 l.
Dokładny adres:Toruń, Kościuszki 41/47
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Tak
Opis:

Przez całe ferie zaprasza dzieci i młodzież Galeria i Ośrodka Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu. Jak zwykle atrakcyjne, warsztaty wypełnią czas młodym twórcom i pozostawią wiele bardzo interesujących prac. 

Organizatorzy przygotowali program zajęć, który umożliwi dzieciom i młodzieży w różny sposób, za pomocą różnych technik i przy użyciu różnych materiałów, wypowiedzieć się artystycznie. Pod okiem prowadzących zajęcia grafiki komputerowej, dzieci będą mogły poznać nowe, bardzo interesujące sposoby twórczej ekspresji. Już same zajęcia i poznanie tych atrakcyjnych technik zachęca do przybycia na te zimowe spotkania w Galerii. 

W filii przy Kościuszki 41/47, w drugim tygodniu ferii czekają na Was warsztaty zatytułowane 

"5 X STUDYJNIE! "

Czy Wasze dzieci chcą odkryć w sobie artystę? Poszerzyć swoje informacje dotyczące waloru, barwy, kompozycji i perspektywy? Zmierzyć się z rysunkiem i malarstwem na sztaludze? Jeśli tak, to Galeria i Ośrodka Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu przy Kościuszki zaprasza dzieci i młodzież na  5. studyjnych ćwiczeń, które w przystępny sposób, przybliżą dzieciom i młodzieży zagadnienia związane z rysunkiem z natury. Krok po kroku dowiedzą się jak narysować i namalować martwą naturę. Poznają tajniki warsztatu malarskiego i rysunkowego.

Pełne atrakcji feryjne warsztaty, na które dzieci i młodzież zapraszają organizatorzy do siedziby przy ul. Kościuszki 41/47

 

 

.

 

 

 

 

Uwagi:Zapisy telefoniczne 56 645 15 88
Twój kalendarz
Ferie w Galerii na Kościuszki - "5 x Studyjnie"