Niedziela w Teatrze

2018-12-09
Firma / instytucja:Teatr im. Wilama Horzycy
Kategoria:Impreza
Koszt uczestnictwa:bilety w cenie 20 zł/jedna osoba. bilety rodzinne (rodzice/opiekunowie + dziecko do lat 10): 40 zł. W przypadku większej ilości dzieci cena wzrasta o 5 zł/jedno dziecko do lat 10. Studenci i seniorzy mogą kupić bilety w cenie 15 zł.
Wiek:Od 3 l.
Dokładny adres:Toruń, Plac Teatralny 1

Niedziela w Teatrze: śniadanie i warsztaty

Horzyca proponuje Niedzielę w Teatrze, czyli wspólne śniadanie przygotowane przez Kawiarnię Wejściówka oraz warsztaty ruchowo-plastyczne dla dzieci.

- Grudzień dla wielu z nas będzie czasem intensywnych przygotowań do Świąt. W gonitwie za idealnym prezentem warto jednak zatrzymać się i skupić na obecności drugiego człowieka. Zasiądźmy więc przy wspólnym stole i złapmy oddech w przedświątecznej gorączce. Najmłodszym nie pozwolimy się nudzić i zaprosimy dzieci na specjalne zajęcia – zachęcają organizatorzy.

Głównym bohaterem warsztatów będą… orzechy, motyw zainspirowany grudniową premierą Teatru, czyli spektaklem „Dziadek do orzechów. Nowe historie”. Sprawdzimy, jakie wydają dźwięki, stworzymy z nich piękne ozdoby świąteczne oraz przekonamy się, jak wspaniale możemy się dzięki nim bawić. Prosimy o zabranie wygodnego stroju. Warsztaty poprowadzą Katarzyna Peplińska-Pietrzak, pedagożka teatru i Marta Siwicka, animatorka kultury.

Wstęp:
bilety można kupić w Biurze Obsługi Widzów w cenie 20 zł/jedna osoba.

Proponujemy także bilety rodzinne: rodzice/opiekunowie + dziecko* w cenie 40 zł oraz jeden rodzic/opiekun +dziecko* w cenie 20 zł. W przypadku większej ilości dzieci cena wzrasta o 5 zł/jedno dziecko*.
Studenci i seniorzy mogą kupić bilety w cenie 15 zł.
W cenę wliczone jest śniadanie z kawą lub herbatą**.

* Dziecko do 10 roku życia

** Ilość porcji ograniczona

Zajęcia poprowadzą Marta Lewandowska, pedagożka teatru i Marta Siwicka, animatorka kultury.

Uwagi:Wstęp: bilety można kupić w Biurze Obsługi Widzów w cenie 20 zł/jedna osoba.
Proponujemy także bilety rodzinne (rodzice/opiekunowie + dziecko*): 40 zł.
W przypadku większej ilości dzieci cena wzrasta o 5 zł/jedno dziecko*.
W cenę wliczone jest śniadanie z kawą lub herbatą**.
Studenci i seniorzy mogą kupić bilety w cenie 15 zł.

* Dziecko do 10 roku życia
** Ilość porcji ograniczona