Niedziela w Teatrze

2018-11-11, godzina: 11:00
Firma / instytucja:Teatr im. Wilama Horzycy
Kategoria:Impreza
Koszt uczestnictwa:bilety w cenie 20 zł/jedna osoba. bilety rodzinne (rodzice/opiekunowie + dziecko do lat 10): 40 zł. W przypadku większej ilości dzieci cena wzrasta o 5 zł/jedno dziecko do lat 10. Studenci i seniorzy mogą kupić bilety w cenie 15 zł.
Wiek:Od 3 l.
Dokładny adres:Toruń, Plac Teatralny 1

Niedziela w Teatrze: śniadanie i warsztaty
11 listopada godz. 11:00 we Foyer I piętra Teatru im. W. Horzycy

Zapraszamy na Niedzielę w Teatrze, czyli cykliczne spotkania przy wspólnym stole.

Wszyscy są mile widziani, a w zzczególności  rodziny z dziećmi, studentki i studenci, seniorki i seniorzy oraz po prostu ci, którzy chcą bliżej poznać Teatr i jego zespół.
Tym razem śniadanie zaplanowano na 11 listopada, czyli w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Teatr zachęca, by świętować ten dzień na swój sposób - celebrując pyszne śniadanie, ciesząc się swoją obecnością czy wspólnie z dziećmi biorąc udział w kolorowych, radosnych warsztatach. Spotkanie jak zwykle rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa około 2 godzin.
11 listopada świętujmy w Teatrze! – zapraszają organizatorzy. - Spotkajmy się przy dobrym śniadaniu, pysznej kawie i wartościowych rozmowach, z bliskimi oraz z nieznajomymi. Bądźmy razem. To w końcu nasze święto.

Posiłek w formie szwedzkiego stołu zapewnia kawiarnia Wejściówka.

Szczególną atrakcją śniadania będą rodzinne warsztaty artystyczne dla dzieci od lat 3 i dorosłych, które przeprowadzą teatralne animatorki. Podczas zajęć uczestnicy wykonają rozetki (zwane też kotylionami) w wybranych przez siebie barwach, odnoszące się do wartości bądź rzeczy dla nich ważnych.

Zajęcia poprowadzą Marta Lewandowska, pedagożka teatru i Marta Siwicka, animatorka kultury.

Uwagi:Wstęp: bilety można kupić w Biurze Obsługi Widzów w cenie 20 zł/jedna osoba.
Proponujemy także bilety rodzinne (rodzice/opiekunowie + dziecko*): 40 zł.
W przypadku większej ilości dzieci cena wzrasta o 5 zł/jedno dziecko*.
Studenci i seniorzy mogą kupić bilety w cenie 15 zł.
W cenę wliczone jest śniadanie z kawą lub herbatą.
* Dziecko do 10 roku życia
Niedziela w Teatrze