Radosne i bezpieczne wakacje 2018 - WAKACYJNI WŁÓCZYKIJE

2018-07-30 do 2018-08-03, godzina: 10:00 - 14:00
Firma / instytucja:Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza"
Kategoria:Impreza plenerowa
Koszt uczestnictwa:wstęp wolny
Wiek:Od 7 l. do 15 l.
Dokładny adres:Toruń, Podmurna 62/68
Wydarzenie odbywa się:Na świeżym powietrzu

Już od 25 czerwca do 3 sierpnia Ognisko Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza w Toruniu organizuje w ramach akcji miejskiej  „RADOSNE I BEZPIECZNE WAKACJE 2018” zajęcia rekreacyjne, gry, zabawy, wyjścia wycieczki i inne atrakcje na trenie Piernikowego Miasteczka w Toruniu. Na te atrakcyjne spotkania organizatorzy zapraszają od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00..

Na jakie atrakcje dzieci mogą liczyć w ich trakcie szóstego tygodnia spotkań :
Od 30 lipca do 3 sierpnia pani Anita Nowak poprowadzi zajęcia zatytułowane "WAKACYJNI  WŁÓCZYKIJE". Czekają na dzieci warsztaty animacje i oczywiście trochę się powłóczycie po Toruniu.

Lato pełne atrakcji dla dzieci i młodzieży w Piernikowym Miasteczku razem z OPP Dom Harcerza w Toruniu.

Uwagi:Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami organizowanymi przez OPP Dom Harcerza, organizatorzy proszą o sprawdzenie czy są wolne miejsca.
Zapisać możecie się w OPP Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7,

Sprawdźcie dostępność miejsc pod nr tel. 56 622 39 50