b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Wakacje 2018 w Młynie Wiedzy

Termin:
2018-07-24 do 2018-07-29, godzina: wt. - pt. 10:00 - 11:00; 12:00 - 13:00; weekend 11:00 - 12:00; 14:00 - 15:00
Firma / instytucja:Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
Miasto:Toruń
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:13,00 zł. ulgowy 15,00 zł. normalny 34,00 zł. rodzinny dla 4 osób
Dokładny adres:Toruń, Władysława Łokietka 5
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu, tego lata nie będą próżnować. Jak co roku taki i teraz stare i nowe atrakcje dla małych dzieci, dzieci, młodzieży i dorosłych (choć jak wchodzą do Młyna Wiedzy, to znowu czują się dziećmi). Każdy znajdzie to coś dla siebie.

My przede wszystkim powiemy o warsztatach, które przygotowano na okres wakacji 2018.

Poszczególne warsztaty przypisano do konkretnego dnia tygodnia więc ułatwi to Wam i dzieciom planowanie czasu wolnego

Poniedziałek - dzień techniczny więc tego dnia nie skorzystacie z żadnych atrakcji!

Wtorek - "Kolej na kolej" warsztaty dla dzieci bez ograniczeń wiekowych. Będziecie planować, budować, konstruować i udowadniać, że kolej to najlepszy sposób podróżowania!

Środa - to przedsmak wakacyjnego pobytu na morzem. W trakcie warsztatów "Morza szum" poznacie tajemnice Bałtyku i stworzycie atrakcyjną grę, którą można zabrać na plażę. Tu też nie ma ograniczeń wieku dzieci.

Czwartek - to warsztaty dla dzieci od 8 roku życia. "Maszyny Leonarda" - będziecie naśladować geniusza i jego wynalazki, a może w Waszych głowach narodzą się nowe? Kto to wie!

Piątek - dowiecie się jak zorganizować sobie przestrzeń, żeby nie szukać ciągle wszystkiego. Warsztaty dla dzieci "Ogarnij się" - bez ograniczeń wieku.

Sobota - "Na językach" - czyli jak trzeba ćwiczyć naszą artykulację aby powiedzieć szybko np. "stół z powyłamywanymi nogami" lub "ząb zupa zębowa, dąb zupa dębowa". W związku z tym, że dzieci uczą się języka od najmłodszych lat, ograniczeń wiekowych brak.

Niedziela - "Jak rozpoznać Asa, który w chmurach hasa", czyli coś dla miłośników latania, historii polskiego lotnictwa i tradycji polskich lotników. Latać uczymy się od 8 roku życia.

Takie atrakcje warsztatowe dla dzieci i młodzieży w Młynie Wiedzy w lipcu. Na wakacyjny sierpień przygotowano inny, równie atrakcyjny zestaw warsztatów.

 

 

 

Twój kalendarz
Wakacje 2018 w Młynie Wiedzy