Kociołek ze sztuką - Tworzenie zabawek.

2018-07-10, godzina: 11:00 - 13:00
Firma / instytucja:Muzeum Etnograficzne
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:Bilet: 10 zł/ 2 godz.
Wiek:Od 8 l.
Dokładny adres:Toruń, Wały gen. Sikorskiego 19
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu oraz na świeżym powietrzu

Muzeum Etnograficzne w Toruniu w wakacje 2018 zaplanowało szereg atrakcyjnych propozycji dla dzieci. Jednym z nich jest "Kociołek ze sztuką" czyli wakacyjne warsztaty dla dzieci w wieku powyżej  8 lat.

Będzie to wyjątkowa okazja okazją do wspólnego poznawania wiejskiego folkloru oraz  wiejskiego rękodzieła. Dzieci będą też mogły artystycznie poeksperymentować pod okiem doświadczonych pracowników Muzeum. Materiały, które zostaną wykorzystane w trakcie tych artystycznych działań zapewniają organizatorzy.

Poniżej przedstawiamy wakacyjne plany "Kociołka ze sztuką".

Zaczynamy 10 lipca, godz. 11.00. Warsztaty, które z pewnością będą dla dzieci bardzo atrakcyjne, bo przecież każde dziecko lubi się bawić zabawkami, a jeśli jeszcze samo je wykona, to zabawa będzie przednia. Przy okazji dzieci dowiedzą się jak i czym bawili się ich rówieśnicy przed latami. Spotkanie i zajęcia odbywają się w Parku Etnograficznym w Toruniu.

Serwis Miasto z Dzieckiem jest Patronem Medialnym „Kociołka ze sztuką”.

Organizatorzy zastrzegają sobie zmiany w programie imprez, o których poinformują na swoich stronach internetowych.

Uwagi:Informacje szczegółowe:
e-mail: edukacja@etnomuzeum.pl
Dział Edukacji, tel. 56 622 89 43.
Kociołek ze sztuką - Tworzenie zabawek.

Warto zobaczyć:

11. Bella Skyway Festival