Wakacyjne zajęcia w Domu Harcerza

2018-07-23 do 2018-07-27
Firma / instytucja:Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza"
Kategoria:Inne
Koszt uczestnictwa:wstęp wolny
Wiek:Od 8 l. do 14 l.
Dokładny adres:Toruń, Podmurna 62/68
Wydarzenie odbywa się:Na świeżym powietrzu

W ramach "Wakacyjnych zajęć w Domu Harcerza", przez dwa wakacyjne miesiące dzieci i młodzież w wieku od 3 do 18 lat, będą mogły wziąć udział w wielu atrakcyjnych zajęciach tanecznych, plastycznych, wokalnych, rekreacyjnych i nawet relaksacyjnych.

Poniżej przedstawiamy na jakie atrakcyjne propozycje możecie zapisać swoje dzieci od środy do piątku, w trzecim wakacyjnym tygodniu lipca

Od 10:00 do 14:00 dla dzieci i młodzieży od 8 do 14 lat w Piernikowym Miasteczku czeka pani Hanna Bartłomiejus z wakacyjnymi zabawami.

W tym samym miejscu od 13:30 do 14:30, także pełne atrakcji wakacyjnei zabawy dla dzieci od 8 do 14 lat poprowadzi pani Anita Nowak.

10:00 - 12:40 od poniedziałku do piątku, pani Danuta Ciechanowska poprowadzi plener rysunkowy na terenie Starego Miasta dla młodzieży wieku 13 - 18 lat.

Turyści z dziećmi są zawsze wile widziani w tym niezwykle atrakcyjnym miejscu.

Uwagi:Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami organizowanymi przez OPP Dom Harcerza, organizatorzy proszą o sprawdzenie czy są wolne miejsca.
Zapisać możecie się w OPP Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7,
A sprawdzić dostępność miejsc pod nr tel. 56 622 39 50