„Kolorwe kredki" - czyli spotkanie z muzyką kompozytorów francuskich

Koszt uczestnictwa:10 zł /dziecko/, 20 zł /dorosły/, 40 zł /rodzinny
Wiek:Do 8 l.
Dokładny adres:Toruń, Aleja Solidarności 1-3

Ciekawe jak za pomocą dźwięków można malować? Czy jak zamkniecie oczy słuchając muzyki pobudza to Waszą wyobraźnie? Czy "widzicie" obrazy, które wywołuje u Was słuchana melodia? Wielu muzyków w taki właśnie sposób tworzyło muzykę, aby odbiorca mógł przenieść się do świata, po którym przewodnikiem jest kompozytor. Przewodnikiem dzieci i rodziców tym razem będzie wybitny francuski twórca Claude’a Debussy.

Na najbliższym koncercie "Czas dla Nas", dzieci razem z Ciocią Adą i muzykami Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, rozstawią muzyczne sztalugi i za pomocą dźwięków będą malować. Czy to możliwe? To już dzieci i rodzice sprawdzą na najbliższym koncercie, który zapowiada się jak zwykle atrakcyjnie i dość intrygująco…

Przygotowanie i prowadzenie Adriana Wdziękońska

Te wyjątkowo atrakcyjne dla melomanów w każdym wieku spotkania z muzyką "na żywo", pozwolą szczególnie najmłodszym wejść w świat dźwięków i związanych z tym doznań. Czekają nas utwory wybitnych kompozytorów muzyki europejskiej, a także sami będziemy mogli wziąć udział w interesujących muzycznych działaniach. Z pewnością muzykom uda się zachęcić nas do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i wspólnego śpiewania. Kontakt z żywą muzyką, wykonywaną na oczach dziecka przez profesjonalnych artystów stanowi dla nich, ale także dla ich rodziców, źródło wielu niezapomnianych przeżyć.
Koncerty odbywają się w Sali Prób CKK Jordanki.

Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała dla naszych Użytkowników podwójne zaproszenia (rodzic + dziecko) na to wydarzenia. Jedno na godz. 16:00, drugie na 17:15. Spośród osób, które udostępnią nasz post informujący o wydarzeniu z naszego profilu fb i przyślą email na adres kontakt@miastozdzieckiem.pl zostaną rozlosowane te zaproszenia. Więc czekają Państwo na naszego posta.

Uwaga! Część z Państwa ma tak ustawione profile na FB, że my widzimy, że ktoś udostępnił lub polubił post ale nie widzimy osoby. Prosimy wówczas o informacje w mailu, które potwierdzą udostępnienie.

Uwagi:Dla dzieci w wieku 0-8l. wraz z opiekunami.
Wydarzenie odbywa się w sali prób CKK Jordank.i
„Kolorwe kredki" - czyli spotkanie z muzyką kompozytorów francuskich