b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

"Przytulaki"

Termin:
2018-05-27, godzina: 12:00; 14:00
Firma / instytucja:Teatr "Baj Pomorski"
Miasto:Toruń
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:Normalny 22,00 zł. Honorowana jest tylko Toruńska Karta Dużej Rodziny - 20% zniżki!
Wiek:Od 6 mies.
Dokładny adres:Toruń, Piernikarska 9
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Tak
Opis:

Jak najprzyjemniej i najbezpieczniej poznawać świat nowych słów, kolorów, kształtów i dźwięków? Z Przytulakami, które zapraszają najmłodszych widzów na nowy spektakl!

W domowej, ciepłej atmosferze, w kolorowej przestrzeni, maluszki będą mogły miło spędzić czas w trakcie spektaklu. Tą wyjątkową atrakcję dla dzieci w Toruniu i nie tylko, przygotował Teatr Baj Pomorski. Aktorzy wprowadzą Was w świat sztuki teatralnej w taki sposób, że nawet nie zauważycie , że w nim jesteście. Tu nie ma podziału na scenę i widownię, a czasami to widzowie stają się aktorami i odwrotnie. Do tego delikatna, wprowadzająca w nastrój muzyka i mamy niezwykle atrakcyjne dla dzieci, rodziców i opiekunów widowisko. I pozostaje niedosyt po jego zakończeniu, bo spektakl trwa 30 min. Ale pamiętajcie, dzieci w tym wieku lubią powtarzalność, więc sprawdźcie w repertuarze kiedy jest następne przedstawienie.

 

 

Uwagi:Informacja o braku biletów należy potwierdzić w kasie lub w Dziale Organizacji Widowisk tel.: 56 652 20 29 wew. 35,36
e-mail: organizacja@bajpomorski.art.pl
Twój kalendarz
"Przytulaki"