Etnoigraszki: "Gdzie królewna chodzi?"

2018-04-08, godzina: 12:00
Firma / instytucja:Muzeum Etnograficzne
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:Bilet: 10 zł – os. dorosła, 5 zł – dziecko, 25 zł – rodzina (2+2)
Dokładny adres:Toruń, Wały gen. Sikorskiego 19

Etnoigraszki: Gdzie królewna chodzi?

W niedzielę 8 kwietnia o godz. 12.00 Muzeum Etnograficzne w Toruniu zaprasza na kolejne rodzinne "Etnoigraszki" tym razem pod hasłem "Gdzie królewna chodzi?".

Wspólnie posłuchamy bajki, zaśpiewamy ludowe piosenki i sprawdzimy, czy na polach już się zieleni. Będziemy też muzykować i tańczyć na królewskim balu. Warto przynieść własne instrumenty: grzechotki i bębenki. Prowadzenie: Marta Domachowska. Patronem medialnym Etnoigraszek jest Serwis Miasto z Dzieckiem. Brak ograniczeń wiekowych.

Kolejna z cyklu imprez umuzykalniających dla rodzin z dziećmi. Edycja specjalna - Wiosenna. W niedzielne południe pojedziem na dawną wieś. Będziemy wspólnie muzykować śpiewając wiosenne piosenki związane z trwającym najpiękniejszym okresem w roku. Poznamy też wyliczanki i zabawy naszych pradziadków. Warto przynieść własne instrumenty: grzechotki, brzękadełka i bębenki. Prowadzenie: Marta Domachowska. Patronem Medialnym Etnoigraszek jest Serwis Miasto z Dzieckiem. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Przedsprzedaż biletów od wtorku 2 stycznia w kasie Muzeum. Bilet: 10 zł – os. dorosła, 5 zł – dziecko, 25 zł – rodzina (2+2). B/o wieku.

Oczywiście całość jak zwykle poprowadzi pani Marta Domachowska.

Patronem Medialnym Etnoigraszek jest Serwis Miasto z Dzieckiem.

Etnoigraszki:  "Gdzie królewna chodzi?"

Warto zobaczyć:

11. Bella Skyway Festival