"Dzieciaki Sym-Foniaki" - The American Landscape - fotochoregrafia symfoniczna.

2018-04-27
Firma / instytucja:Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Kategoria:Koncert
Koszt uczestnictwa:Opieka nad dzieckiem bezpłatna. Bilety na koncert w cenie 50 zł., 40 zł.
Wiek:Od 5 l. do 10 l.
Dokładny adres:Toruń, Aleja Solidarności 1-3

Przed Państwem niezwykły projekt artystyczny. Muzyka symfoniczna "na żywo" połączona z projekcją multimedialną.

Pomysłodawcą projektu jest Nicholas Bardonnay - artysta multimedialny z Westwater Arts.Toruńska Orkiestra Symfoniczna wystąpi pod batutą Mariusza Smolija.  W trakcie koncertu usłyszymy i oczywiście zobaczymy utwory L. Bernsteina – Divertimento na orkiestrę, A. Coplanda – Suita z baletu „Rodeo” z fotochoreografią Utah, Arizony z ich tradycyjnym życiem ranczerów i kowbojów, G. Mahlera – Adagietto z V Symfonii cis-moll z fotochoreografią północno - zachodniego regionu USA i Pacyfiku oraz F. Grofé`a – Suita „Wielki Kanion” z fotochoreografią Wielkiego Kanionu i jego niezwykłą przyrodą.

Projekt - "Dzieciaki Sym - Foniaki" to propozycja dla rodzin. Od teraz chcąc wysłuchać atrakcji przygotowanych przez toruńskich muzyków, nie musicie się zastanawiać co zrobić z dziećmi, które niekoniecznie chcą lub mogą uczestniczyć razem z Wami w tym wydarzeniu. Organizatorzy zapewnili pełne atrakcji animacje dla dzieci. Do tych zajęć i warsztatów została przygotowana specjalna sala, odpowiednio wyposażona. Dzieci mogą liczyć na kreatywne działania plastyczne oraz gry i zabawy.  No  oczywiście wszystko co jest związane z muzyką. Bedą poznawać instrumenty i ich możliwości. Nie zabraknie też tańca, śpiewu i rytmiki.

Uwagi:Zapisy można dokonać najpóźniej dzień przed koncertem.
Dzieci można pozostawić pod opieką animatorów 30 min. przed koncertem i spotkać się z nimi 30 min. po koncercie.
Zapisów można dokonywać pod numerem: +48 602 253 809 lub mailem: edukacja@tos.art.pl
"Dzieciaki  Sym-Foniaki" - The American Landscape - fotochoregrafia symfoniczna.