„Kwiecień - plecień" - czyli spotkanie z rodziną instrumentów dętych blaszanych

2018-04-14, godzina: 16:00; 17:15
Firma / instytucja:Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Kategoria:Koncert
Koszt uczestnictwa:10 zł /dziecko/, 20 zł /dorosły/, 40 zł /rodzinny 100 zł za karnet (dziecko + dorosły) do stycznia 2018
Wiek:Do 8 l.
Dokładny adres:Toruń, Aleja Solidarności 1-3

Tym razem Ciocia Ada zaprasza dzieci na spotkanie z niezwykłą rodziną instrumentów - trąbką, tubą i puzonem. Jak nazywa się ta "rodzinka"? To instrumenty dęte blaszane. Usłyszycie ich niesamowite możliwości. Czy wiecie, że potrafią one naśladować znane Wam ze świata przyrody dźwięki? Usłyszycie trąbienie słonia, kumkanie żab, śmiech małpki i wiele innych.

Przygotowanie i prowadzenie Adriana Wdziękońska

Te wyjątkowo atrakcyjne dla melomanów w każdym wieku spotkania z muzyką "na żywo", pozwolą szczególnie najmłodszym wejść w świat dźwięków i związanych z tym doznań. Czekają nas utwory wybitnych kompozytorów muzyki europejskiej, a także sami będziemy mogli wziąć udział w interesujących muzycznych działaniach. Z pewnością muzykom uda się zachęcić nas do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i wspólnego śpiewania. Kontakt z żywą muzyką, wykonywaną na oczach dziecka przez profesjonalnych artystów stanowi dla nich, ale także dla ich rodziców, źródło wielu niezapomnianych przeżyć.
Koncerty odbywają się w Sali Prób CKK Jordanki.

Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała dla naszych Użytkowników podwójne zaproszenia (rodzic + dziecko) na to wydarzenia. Jedno na godz. 16:00, drugie na 17:15. Spośród osób, które udostępnią nasz post informujący o wydarzeniu z naszego profilu fb i przyślą email na adres kontakt@miastozdzieckiem.pl zostaną rozlosowane te zaproszenia. Więc czekają Państwo na naszego posta.

Uwaga! Część z Państwa ma tak ustawione profile na FB, że my widzimy, że ktoś udostępnił lub polubił post ale nie widzimy osoby. Prosimy wówczas o informacje w mailu, które potwierdzą udostępnienie.

Uwagi:Dla dzieci w wieku 0-8l. wraz z opiekunami.
Wydarzenie odbywa się w sali prób CKK Jordank.i
„Kwiecień - plecień" - czyli spotkanie z rodziną instrumentów dętych blaszanych