"Dotyk dźwięku" - Symfonika Familijna

Kategoria:Koncert
Koszt uczestnictwa:15 zł /dziecko/, 20 zł /dorosły/,
Dokładny adres:Toruń, Aleja Solidarności 1-3

W niesamowitą wyprawę muzyczną zabierze dzieci i rodziców Toruńska Orkiestra Symfoniczna w trakcie pierwszego wiosennego spotkania w ramach cyklu "Symfonika Familijna".

I możecie dostać od Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej podojen zaproszenia na jutrzejszy koncert.

Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała dla naszych Użytkowników podwójne zaproszenia (rodzic + dziecko) na to wydarzenia i to w liczbie 5.  Spośród osób, które udostępnią nasz post informujący o wydarzeniu z naszego profilu fb i przyślą email na adres kontakt@miastozdzieckiem.pl zostaną rozlosowane te zaproszenia. Więc czekają Państwo na naszego maila.

Uwaga! Część z Państwa ma tak ustawione profile na FB, że my widzimy, że ktoś udostępnił lub polubił post ale nie widzimy osoby. Prosimy wówczas o informacje w mailu, które potwierdzą udostępnienie.

Kilka słów, o tym kolejnym projekcie adresowanym do dzieci i rodziców czyli - "Symfonika Familijna" Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej.

Na niedzielnym koncercie 29 kwietnia 2018 r.w Sali Koncertowej Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprezentuje utwory z Muppet Show, Pięknej i Bestii czy Pocahontas. Nie zabraknie też krótkich fragmentów symfonicznych, m.in. Wschód słońca z suity Grand Canyon F. Grofe, Taniec piskląt w skorupkach M. Mussorgskiego,  Hoe – Down z baletu Rodeo A. Coplanda. Drogi rodzicu, dziadku, opiekunie - zabierz swoje pociechy na koncert Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej ! Bliskie spotkanie z muzyka na żywo i niezapomniane emocje gwarantowane!

Po uwielbianych przez dzieci muzycznych spotkaniach "Czas dla Nas", po animacjach dla dzieci przy okazji koncertów, w których mogą jednocześnie brać udział rodzice, w ramach projektu "Dzieciaki Sym - Foniaki", przyszedł czas na kolejny atrakcyjny muzyczny pomysł Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej - "Symfonika Familijna".

Czym jest ta nowa propozycja? Adresatami są całe rodziny, a toruńscy symfonicy zadbają o to, żeby zarówno dzieci jak i dorośli doskonale się bawili przy prezentowanych atrakcjach muzycznych. Będziecie mogli poznać tajniki pracy dyrygenta i dowiedzieć się, jak ważną role odgrywa on w orkiestrze. Muzycy przybliżą dzieciom i rodzicom historię muzyki oraz prezentowanych utworów i ich twórców. Ale przede wszystkim rodzinnie będziecie mogli spędzić wczesne, niedzielne popołudnie przy doskonałej muzyce w doskonałym wykonaniu.

"Dotyk dźwięku" - Symfonika Familijna