Energa Toruń - Enea AZS Poznań

Kategoria:Sport
Koszt uczestnictwa:15 zł. - bilet normalny 7 zł. - bilet ulgowy
Dokładny adres:Toruń, Bema 73 - 89

W środę  21 03 2018r. od godziny 19:00 czekają nas kolejne koszykarskie emocje. Enea AZS Poznań to kolejny rywal na drodze do wysokiego miejsca przed play-off. Ale ... Energa ma za sobą serię 6 zwycięstw i raczej kwestią do rozstrzygnięcia jest wyskość zwycięstwa. Proszę Państwa! Musimy wesprzeć zespół dopingiem i dać Enerdze pozytywną energię! Więc zapraszamy wszystkich do hali Spożywczaka.

Uwaga!!!

Serwis Miasto z Dzieckiem po raz kolejny wspierać będzie nasze koszykarki wraz z Dziecięcą Eskortą. Wszystkich rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom niezapomniane wrażenia z udziału w takiej akcji, zapraszamy do zgłaszania kandydatur dzieci w wieku 6 -12 lat pod adresem kontakt@miastozdzieckiem.pl

Ponadto będziecie mogli zrobić sobie zdjcie z babcią i dziadkiem w trakcie meczu. Zdjęcia opublikujemy na stronach serwisu Miasto z Dzieckiem i stronach MMKS Katarzynka Toruń. Uczestnicy tej akcji wezmą udział w losowaniu pamiątkowych kalendarzy zespołu Energa Toruń.

I pewnie to nie koniec atrakcji

Do zobaczenia w sobotę o 18 30!

Informacja dla rodziców dzieci - uczestników Dziecięcej Eskorty:

- zbiórka o godz 18: 30 Hala Spożywczaka,

- darmowe bilety imienne dla dziecka i opiekuna do odbioru w kasie,

- następnie udajemy się do strefy dziecka, gdzie przekażemy wszystkie informacje o tym gdzie się przebieramy i jak przebiegnie Dziecięca Eskorta,

- dzieci otrzymają (na czas eskorty) koszulki koszykarskie. Prosimy o zabranie spodenek i obuwia sportowego.

Do zobaczenia!

Redakcja serwisu Miasto z Dzieckiem