Kociołek ze sztuką

2018-02-13 do 2018-02-20, godzina: 11:00 - 13:00
Firma / instytucja:Muzeum Etnograficzne
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:Bilet: 10 zł/ 2 godz.
Wiek:Od 8 l.
Dokładny adres:Toruń, Wały gen. Sikorskiego 19
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu oraz na świeżym powietrzu

Z "Kociołkiem ze sztuką" dzieci miały już okazję spotkać się w ferie 2016 oraz 2017. Także w czasie zimowych ferii warto "zajrzeć" do Kociołka, czekają na Was równie atrakcyjne zajęcia.

Będzie to wyjątkowa okazja okazją do wspólnego poznawania wiejskiego folkloru oraz  wiejskiego rękodzieła. Dzieci będą też mogły artystycznie poeksperymentować pod okiem doświadczonych pracowników Muzeum. Materiały, które zostaną wykorzystane w trakcie tych artystycznych działań zapewniają organizatorzy.

Tegoroczne plany "Kociołka ze sztuką" będą związane z nową wystawą w toruńskim Muzeum Etnograficznym zatytułowaną "(Nie)potrzebne, (nie)piękne, (nie)cenne". Na dzieci i młodzież czekają artystyczne eksperymenty inspirowane muzyką i sztuką. Będą reaktywować to co wydaje się bezużyteczne.

Serwis Miasto z Dzieckiem jest Patronem Medialnym „Kociołka ze sztuką”.

Organizatorzy zastrzegają sobie zmiany w programie imprez, o których poinformują na swoich stronach internetowych.

Uwagi:Informacje szczegółowe:
e-mail: edukacja@etnomuzeum.pl
Dział Edukacji, tel. 56 622 89 43.
Kociołek ze sztuką

Warto zobaczyć: