b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Mikołajki w Młynie Wiedzy

Termin:
2017-12-02 do 2017-12-03, godzina: 11:00 - 17:00
Firma / instytucja:Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
Miasto:Toruń
Kategoria:Impreza
Koszt uczestnictwa:17,00 normalny 12,00 ulgowy 37,00 rodzinny (2+2)
Dokładny adres:Toruń, Władysława Łokietka 5
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

 

Co prawda Mikołajki przypadają 6 grudnia, ale w Młynie Wiedzy w Toruniu już w pierwszy grudniowy weekend dzieci te małe i te duże będą mogły zrobić sobie i najbliższym prezent. 2 i 3 grudnia w Centrum Nowoczesności czeka na wszystkich mnóstwo atrakcji - czyli naukowe Mikołajki z Młynem Wiedzy. 

Na co możecie liczyć? Obok tego, z czego zazwyczaj możecie korzystać w tym miejscu czyli kreatywnych stanowisk, weekendowych warsztatów i zwiedzania interaktywnych wystaw, będziecie mogli zobaczyć spektakle teatru AVATAR zatytułowany „Morska opowieść”. Dla fanów "planszówek" przygotowano jeszcze jedną atrakcję, dzieci i dorośli będą mogli zagrać w toruńską wersję gry „Monopoly”.

Spektakl Teatru AVATAR o przygodach Ziutka – niegrzecznego chłopca, który przez swoje notoryczne kłamstewka wpada w tarapaty i zostaje porwany przez złego pirata, dzieci i dorośli będą mogli zobaczyć przy  wystawie „Rzeka” w sobotę i niedzielę o godz. 12:00 i 15:00. Po spektaklu czekają, szczególnie na dzieci, dodatkowe "morskie" atrakcje.

Organizatorzy zapowiadają, że to nie wszystko, na co możecie liczyć w czasie "Mikołajek" z Młynem Wiedzy w Toruniu.

 

Twój kalendarz
Mikołajki w Młynie Wiedzy