b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

"Przypadki Doktora Bonifacego Trąbki"

Termin:
2017-12-01, godzina: 9:30
Firma / instytucja:Teatr "Baj Pomorski"
Miasto:Toruń
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:16,00 zł
Wiek:Od 3 l.
Dokładny adres:Toruń, ul. Piernikarska9
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Tak
Opis:

Przedstawienie Teatru Baj Pomorski w Toruniu opowiada o niezwykłym doktorze, Bonifacym Trąbce - lekarzu opiekującym się wszystkimi zwierzętami w swej  leśnej chatce. W tej trudnej, ale przynoszącej mnóstwo satysfakcji pracy Bonifacego wspierają Kukułka, mądra Sowa z rejestracji, Jeż i pies Burek. Ten spektakl pokazuje dzieciom, że nie ma co bać się lekarskich gabinetów. Dzieci udają się w atrakcyjną podróż po różnych pomieszczeniach tej szczególnej przychodni dla zwierząt. Dowiedzą się gdzie zakłada się opatrunek (jeśli jest taka konieczność), co ich czeka w gabinecie laryngologicznym, na czym polega badanie serduszka i czym się różni USG od RTG. 

To wszystko w atrakcyjnej dla dzieci formie zarówno teatru lalek, komiksu oraz gry aktorskiej. Ponadto dzieci usłyszą muzykę graną z "na żywo".

Nie przypadkowa jest tematyka spektaklu. Autorką tekstu jest dr Anna Rumianek - internista i pulmonolog, która na co dzień pracuje w toruńskim szpitalu wojewódzkim. Jest ona także współprojektantem lalek występujących w tym atrakcyjnym spektaklu. Scenariusz, scenografia i lalki były tworzone przez aktorów Teatru Baj Pomorski w Toruniu.

Tak więc jeśli Wasze dzieci mają jakiekolwiek obawy przed wizytą u lekarza to najpierw warto się udać na to atrakcyjne widowisko teatralne!

 

 

Uwagi:Bilety można rezerwować na stronie teatru lub telefonicznie tel. 56 652 20 29 wew. 35,36
e-mail: organizacja@bajpomorski.art.pl
Dostępność biletów należy sprawdzić na stronach Teatru Baj Pomorski w Toruniu oraz pod nr tel. 56 652 20 29 wew. 35,36
W niedzielę na godzinę przed spektaklem.
Zawsze możecie liczyć na zwroty.
Twój kalendarz
"Przypadki Doktora Bonifacego Trąbki"