Teatr i Rodzina -,,Skrzywienie kręgosłupa”, czyli gra o władzę

2017-11-18, godzina: 19:00
Firma / instytucja:Teatr im. Wilama Horzycy
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:Bezpłatne dla dzieci przebywających pod opieką animatora w kawiarni Wejściówka. Ceny biletów na spektakl: normalny - 35 zł, ulgowy - 25 zł, szkolny - 20 zł.
Wiek:Od 6 l. do 12 l.
Dokładny adres:Toruń, Plac Teatralny 1

Premierowy spektakl Teatru W. Horzycy w ramach projektu Teatr i Rodzina.

Przed Państwem najnowszy spektakl zatytułowany ,,Skrzywienie kręgosłupa”, czyli gra o władzę!

W czasach "wyścigu szczurów", wielkich korporacji, dużych pieniędzy i przede wszystkim władzy w każdej postaci, wkładamy maski, które maja za zadanie ukryć nasze słabości i uodparniają nas na świat zewnętrzny. Wie to każdy pracownik, który stanie pod "Drzwiami Szefa" - portalem "do nieba" pochwał, premii i awansów" lub bramą "do piekła" nagany, degradacji w strukturach firmy czy też groźbą wylotu "na bruk". Jak się zachować? Jak przygotować się na to co nas czeka? I co tak naprawdę nas czeka? Wiele emocje pod "Drzwiami Szefa" w spektaklu "Skrzywienie kręgosłupa”, czyli gra o władzę!

Przedstawienie wystawiane na "Scenie na Zapleczu" wyreżyserowała Karolina Kirsz z udziałem Małgorzaty Abramowicz, Julii Sobiesiak, Macieja Raniszewskiego, Grzegorza Wiśniewskiego i  Bartosza Woźnego.

Spektakl objęty atrakcyjnym projektem "Teatr i Rodzina" adresowanym do rodziców, którzy chcieliby skorzystać z oferty Teatru Wilama Horzycy, jednocześnie zapewniając dzieciom atrakcyjne zajęcia realizowane na terenie tej instytucji. Raz w miesiącu, organizatorzy zapraszają na specjalne spektakle rodzinne. Rodzicom, którzy kupią bilet na spektakl, zapewniona zostaje bezpłatna opieka nad dzieckiem w kawiarni „Wejściówka” mieszczącej się w budynku Teatru (wejście od ul. Fosa Staromiejska).

Animacje dla dzieci w kawiarni "Wejściówka". Dzieci mają zapewnią opiekę, a także atrakcyjne gry i zabawy, w czasie gdy rodzice wezmą udział w spektaklu. Zajęcia adresowane do dzieci w wieku od 6 do 12 lat, w grupie 10 osób. Rodzice mogą oddać dziecko pod opiekę animatorów na pół godziny przed spektaklem, i ponownie spotkać się z nim najpóźniej15 minut po spektaklu.

Uwagi:Spektakl dla dorosłych widzów. Czas trwania 1 godzina 10 minut bez przerwy.
Szczegółowych informacji udziela Biuro Obsługi Widzów. tel. 56 622 55 97; 56 654 90 74
Teatr i Rodzina -,,Skrzywienie kręgosłupa”, czyli gra o władzę