b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Teatr i Rodzina - "Reykjavik 74"

Termin:
2017-09-30, godzina: 18:00
Firma / instytucja:Teatr im. Wilama Horzycy
Miasto:Toruń
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:Bezpłatne dla dzieci przebywających pod opieką animatora w kawiarni Wejściówka. Ceny biletów na spektakl: normalny - 30 zł, ulgowy - 22 zł, szkolny - 20 zł.
Wiek:Od 6 l. do 12 l.
Dokładny adres:Toruń, Plac Teatralny 1
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Pierwszy powakacyjny spektakl projektu "Teatr i Rodzina" w Teatrze Wilama Horzycy w Toruniu w nowym sezonie artystycznym. 

Przeniesiemy się na Islandię. W cieniu wulkanów i gejzerów prowadzone jest wyjątkowo skomplikowane śledztwo. O ludzkich emocjach, o mieszaniu się wyobrażeń z rzeczywistością, o zbrodni i karze - pełen zaskakujących zmian akcji spektakl na "Scenie na Zapleczu". 

Spektakl objęty atrakcyjnym projektem "Teatr i Rodzina" adresowanym do rodziców, którzy chcieliby skorzystać z oferty Teatru Wilama Horzycy, jednocześnie zapewniając dzieciom atrakcyjne zajęcia realizowane na terenie tej instytucji. Raz w miesiącu, organizatorzy zapraszają na specjalne spektakle rodzinne. Rodzicom, którzy kupią bilet na spektakl, zapewniona zostaje bezpłatna opieka nad dzieckiem w kawiarni „Wejściówka” mieszczącej się w budynku Teatru (wejście od ul. Fosa Staromiejska).

Animacje dla dzieci w kawiarni "Wejściówka". Dzieci mają zapewnią opiekę, a także atrakcyjne gry i zabawy, w czasie gdy rodzice wezmą udział w spektaklu. Zajęcia adresowane do dzieci w wieku od 6 do 12 lat, w grupie 10 osób. Rodzice mogą oddać dziecko pod opiekę animatorów na pół godziny przed spektaklem, i ponownie spotkać się z nim najpóźniej15 minut po spektaklu.

 

Uwagi:Spektakl dla dorosłych widzów. Czas trwania 1 godzina 10 minut bez przerwy.
Szczegółowych informacji udziela Biuro Obsługi Widzów. tel. 56 622 55 97; 56 654 90 74
Twój kalendarz
Teatr i Rodzina - "Reykjavik 74"