b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Marsjański weekend w Młynie Wiedzy

Termin:
2017-07-29 do 2017-07-30, godzina: 11:00 - 17:00
Firma / instytucja:Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
Miasto:Toruń
Kategoria:Inne
Dokładny adres:Toruń, Władysława Łokietka 5
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

W ostatni weekend lipca przeniesiemy się razem z Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy na "czerwoną planetę". Odwiedzający będą mogli nie tylko obejrzeć roboty i łaziki marsjańskie, ale także zapoznać się z zasadami ich obsługi i sterowania i, co będzie szczególną atrakcją nie tylko dla dzieci ale i dorosłych, samemu pokierować pojazdami, które posłużą do eksploracji tego bliskiego sąsiada Ziemi.

Wszystkie te atrakcje czekają na dzieci i rodziców na specjalnie z tej okazji przygotowanych stanowiskach w przestrzeni stałej wystawy "O obrotach".

Nie tylko będzie można "pobawić się" kosmicznymi gadżetami. Dla wszystkich tych spośród Was, którzy chcieliby dowiedzieć się nieco więcej o tajemnicach podboju innych planet, czekać będą specjaliści z Młyna Wiedzy w Toruniu oraz (co jest dodatkową atrakcją tego wydarzenia) konstruktorzy marsjańskiego Łazika z ABM Space. 

Organizatorzy zapowiadają, że to nie wszystkie atrakcje, na które możecie liczyć w czasie "Marsjańskiego weekendu" z Młynem Wiedzy w Toruniu.

 

Twój kalendarz
Marsjański weekend w Młynie Wiedzy