b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Letnie Spacery - Secesja

Termin:
2017-08-05
Firma / instytucja:Centrum Sztuki Współczesnej
Miasto:Toruń
Kategoria:Inne
Koszt uczestnictwa:1 zł
Dokładny adres:Toruń, ul. Żeglarska 13
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:Na świeżym powietrzu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Spacer po toruńskiej Starówce to zawsze świetne przeżycie, oczywiście jeśli idziemy tam nie śpiesząc się i po to aby nacieszyć się widokami miasta. Niby je znamy, ale tak naprawdę kryje ono przed nami mnóstwo tajemnic. Czy na przykład wiecie, które z toruńskich obiektów mają cech secesji? Gdzie znajdują się zabytkowe toruńskie zegary, i te mechaniczne i te słoneczne? Zaciekawiło Was? Zabierzcie więc dzieci i udajcie się na wyprawy po ulicach i zaułkach Torunia, aby poznawać jego tajemnice i być może odkrywać miasto na nowo. 

Centrum Sztuki Współczesnej zaprasza dzieci i dorosłych, turystów i torunian na wakacyjny cykl spotkań zatytułowany "Letnie Spacery Tematyczne". W letnie czwartki, piątki i soboty powędrujecie razem z przewodnikami po architektonicznej historii Torunia, bo nasze miasto choć "gotykiem stoi", to ma też wiele ciekawych obiektów zbudowanych w innych stylach.

W sobotę 5 sierpnia o godz. 12:00 na spacer po śladami toruńskiej secesji zaprasza pan Piotr Kożurno. Wyruszycie w tą podróż w głąb Bydgoskiego Przedmieścia z Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu

 

Uwagi:Obowiązują zapisy pod mailem: biblioteka@csw.torun.pl lub nr tel. 56 610 97 24
Twój kalendarz
Letnie Spacery - Secesja