b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

„Malarstwo dalekowschodnie”

Termin:
2017-08-29, godzina: 11:00
Firma / instytucja:Muzeum Dalekiego Wschodu
Miasto:Toruń
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:7 zł.
Dokładny adres:Toruń, Rynek Staromiejski 35
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

 W czasie wakacji Dział Edukacji Muzeum Okręgowego w Toruniu w przygotowała kilka propozycji zajęć warsztatowych dla dzieci i dorosłych, których tematyka związana jest z wystawami stałymi i czasowymi prezentowanymi w poszczególnych oddziałach Muzeum. W ten sposób, ta zacna placówka kultury, chce zachęcić dzieci, młodzież i dorosłych, zarówno toruńczyków jak i turystów do aktywnego spędzania czasu w czasie wakacji. Dla uczestników przygotowano zajęcia w różnych formach, będą zarówno muzealne lekcje, zajęcia warsztatowe, a także interesujące pokazy. Dodatkową atrakcją tej propozycji jest to, że oprócz ciekawych zajęć dostosowanych do wieku i zainteresowań odbiorców, będzie też okazja zapoznać się ze zbiorami Muzeum Okręgowego w Toruniu i wzbogacić swoją wiedzę historyczną oraz z zakresu kultury.  

Kamienica pod Gwiazdą przy Rynku Staromiejskim 35, przygotowała na czas wakacji dwie propozycje zajęć warsztatowych, oczywiście tematycznie związanych z Orientem.  W obu przypadkach inspiracją dla dzieci i dorosłych będą eksponaty ze stałych wystaw znajdujących się w Kamienicy pod Gwiazdą.

Pierwsze z nich to warsztaty plastyczne zatytułowane "Malarstwo dalekowschodnie". Możecie wziąć w nich udział: 

we wtorek 29 sierpnia o godz. 11.00

Dla wszystkich miłośników Dalekiego Wschodu pełne atrakcji warsztaty i zwiedzanie wystaw w Kamienicy pod Gwiazdą w Toruniu.

 

 

Uwagi:Zgłoszenia na zajęcia przyjmuje Dział Edukacji Muzeum Okręgowego w Toruniu
tel. 56 660 56 32 lub 31; 56 660 56 05 lub 06

Propozycje skierowane są do uczniów spędzających wakacje w Toruniu, rodzin, grup zorganizowanych i indywidualnych gości.

Minimalna ilość uczestników, która gwarantuje przeprowadzenie zajęć wynosi 8 osób.
Twój kalendarz
„Malarstwo dalekowschodnie”