b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Radosne i bezpieczne wakacje 2017

Termin:
2017-07-17 do 2017-07-21, godzina: 10:00 - 14:00
Firma / instytucja:Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza"
Miasto:Toruń
Kategoria:Impreza plenerowa
Koszt uczestnictwa:wstęp wolny
Wiek:Od 7 l. do 13 l.
Dokładny adres:Toruń, Podmurna 62/68
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:Na świeżym powietrzu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Każde dziecko czeka na zakończenie roku szkolnego. Odliczane są dni do początku WAKACJI. Ale kiedy już przyjdą, kiedy już się nacieszymy faktem, że nie musimy wcześniej kłaść się spać i wstawać. Kiedy już przyzwyczaimy się do tego, że nie jesteśmy rano popędzani aby szybciej ubierać się myć i jeść śniadanie,  kiedy znudzi nam się oglądanie telewizora i wyczekiwanie pod blokiem, domem czy na placu zabaw aż przyjdą koledzy czy koleżanki – wtedy warto pomyśleć o tym co ciekawego dzieje się w Mieście z Dzieckiem. Na wakacje wiele instytucji przygotowało mnóstwo atrakcji. W niektórych przypadkach warto podjąć decyzję już dziś – wymagane są zapisy. W innych przypadkach wystarczy tylko się dobrze zorganizować, sprawdzić co?, gdzie?, kiedy? I wybrać się po dobrą zabawę!

Już od 26 czerwca do 4 sierpnia Ognisko Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza w Toruniu organizuje w ramach akcji miejskiej  „RADOSNE I BEZPIECZNE WAKACJE 2017” zajęcia rekreacyjne, szachowe i wokalno - teatralne na terenie Piernikowego Miasteczka w Toruniu. Na te atrakcyjne spotkania organizatorzy zapraszają od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00..

Na jakie atrakcje dzieci mogą liczyć w ich trakcie:
Od 17 do 21 lipca pani Anna Piech poprowadzi  dla dzieci zajęcia rekreacyjne pod tytułem "Spójrz Inaczej".

Od 24  do 28 lipca pan Paweł Pawłowski  będzie zachęcał dzieci i młodzież do gry w tę królewską rozrywkę - "Wakacje z Szachami".

Od 31 lipca do  4 sierpnia pani Magdalena Cysewska zaprasza dzieci na zajęcia wokalno-teatralne zatytułowane  "Wakacje z Małym Broadwayem".

Lato pełne atrakcji dla dzieci i młodzieży w Piernikowym Miasteczku razem z OPP Dom Harcerza w Toruniu.

Uwagi:Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami organizowanymi przez OPP Dom Harcerza, organizatorzy proszą o sprawdzenie czy są wolne miejsca.
Zapisać możecie się w OPP Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, A sprawdzić dostępność miejsc pod nr tel. 56 622 39 50
Twój kalendarz
Radosne i bezpieczne wakacje 2017