Radosne i bezpieczne wakacje 2017

2017-07-17 do 2017-07-21, godzina: 10:00 - 14:00
Firma / instytucja:Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza"
Kategoria:Impreza plenerowa
Koszt uczestnictwa:wstęp wolny
Wiek:Od 7 l. do 13 l.
Dokładny adres:Toruń, Podmurna 62/68
Wydarzenie odbywa się:Na świeżym powietrzu

Każde dziecko czeka na zakończenie roku szkolnego. Odliczane są dni do początku WAKACJI. Ale kiedy już przyjdą, kiedy już się nacieszymy faktem, że nie musimy wcześniej kłaść się spać i wstawać. Kiedy już przyzwyczaimy się do tego, że nie jesteśmy rano popędzani aby szybciej ubierać się myć i jeść śniadanie,  kiedy znudzi nam się oglądanie telewizora i wyczekiwanie pod blokiem, domem czy na placu zabaw aż przyjdą koledzy czy koleżanki – wtedy warto pomyśleć o tym co ciekawego dzieje się w Mieście z Dzieckiem. Na wakacje wiele instytucji przygotowało mnóstwo atrakcji. W niektórych przypadkach warto podjąć decyzję już dziś – wymagane są zapisy. W innych przypadkach wystarczy tylko się dobrze zorganizować, sprawdzić co?, gdzie?, kiedy? I wybrać się po dobrą zabawę!

Już od 26 czerwca do 4 sierpnia Ognisko Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza w Toruniu organizuje w ramach akcji miejskiej  „RADOSNE I BEZPIECZNE WAKACJE 2017” zajęcia rekreacyjne, szachowe i wokalno - teatralne na terenie Piernikowego Miasteczka w Toruniu. Na te atrakcyjne spotkania organizatorzy zapraszają od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00..

Na jakie atrakcje dzieci mogą liczyć w ich trakcie:
Od 17 do 21 lipca pani Anna Piech poprowadzi  dla dzieci zajęcia rekreacyjne pod tytułem "Spójrz Inaczej".

Od 24  do 28 lipca pan Paweł Pawłowski  będzie zachęcał dzieci i młodzież do gry w tę królewską rozrywkę - "Wakacje z Szachami".

Od 31 lipca do  4 sierpnia pani Magdalena Cysewska zaprasza dzieci na zajęcia wokalno-teatralne zatytułowane  "Wakacje z Małym Broadwayem".

Lato pełne atrakcji dla dzieci i młodzieży w Piernikowym Miasteczku razem z OPP Dom Harcerza w Toruniu.

Uwagi:Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami organizowanymi przez OPP Dom Harcerza, organizatorzy proszą o sprawdzenie czy są wolne miejsca.
Zapisać możecie się w OPP Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, A sprawdzić dostępność miejsc pod nr tel. 56 622 39 50
Radosne i bezpieczne wakacje 2017