Etnoigraszki: : Leśne sprawy

2017-08-20, godzina: 12:00
Firma / instytucja:Muzeum Etnograficzne
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:Bilet: 10 zł – os. dorosła, 5 zł – dziecko, 25 zł – rodzina (2+2)
Dokładny adres:Toruń, Wały gen. Sikorskiego 19

Etnoigraszki: Leśne sprawy 20.08., niedziela, godz. 12.00
Kolejna z cyklu imprez umuzykalniających dla rodzin z dziećmi. Co się wydarzyło w leśnej chatce przed laty? Kiedy wilk jest w dobrym humorze? Kto w lesie sprawuje urząd marszałka? W niedzielne południe przeniesiemy się w wyobraźni w leśne ostępy. Będziemy podsłuchiwać gdzie mieszkały i jakie dźwięki wydają leśne zwierzęta oraz jakie są ich zwyczaje towarzyskie. Dowiemy się, kto odwiedzał kudłatego niedźwiedzia oraz zabawimy i wspólnie pomuzykujemy na wilczym weselu. Prowadzenie: Marta Domachowska. Patronem cyklu Etnoigraszki jest serwis Miasto z Dzieckiem. Park Etnograficzny w Toruniu. Bilet: 10 zł – os. dorosła, 5 zł – dziecko, 25 zł – rodzina (2+2). Bilety do nabycia w Kasie Muzeum w przedsprzedaży od 8 sierpnia oraz przed imprezą. Liczba miejsc ograniczona!

Czeka więc na dzieci i rodziców doskonała zabawa "na ludowo".

Całość poprowadzi pani Marta Domachowska. Dzieci i rodzice spotykają się w pawilonie wystawowym.

Patronem Medialnym Etnoigraszek jest Serwis Miasto z Dzieckiem.

Etnoigraszki: : Leśne sprawy

Warto zobaczyć: