"PRZETRWAM. OPOWIEŚĆ PANI DURABO"

2017-07-05, godzina: 10:30
Firma / instytucja:Teatr "Baj Pomorski"
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:10,00 zł
Dokładny adres:Toruń, ul. Piernikarska9
Wydarzenie odbywa się:Na świeżym powietrzu

Czy chcielibyście posłuchać historii Torunia opowiedzianej przez kogoś kto był przy jego początkach,  dniach chwały i upadku i jest z naszym miastem do dzisiaj  i będzie jutro i na zawsze? Czy chcielibyście dodać coś swojego do historii naszego miasta? Baj Pomorski zaprasza na spotkanie z Panią Durabo – wyjątkową postacią, od zawsze mieszkanką naszego miasta.

To niezwykłe przedstawienie w którym możecie wziąć aktywny udział przestawiając dekoracje, odpowiadając na pytania Pani Durabo a po przedstawieniu możecie z nią zamienić kilka zdań.

Spektakl adresowany jest do wszystkich – dla dzieci i dorosłych, mieszkańców Torunia i turystów. Każdy tam znajdzie coś dla siebie.

Dodatkową atrakcją spektaklu jest oryginalna, mobilna dekoracja, autentyczne eksponaty wykorzystane w przedstawieniu, prosta oprawa muzyczna, która wprowadza nas w nastrój epoki .

Autorski spektakl Agnieszki Niezgody

Uwagi:Bilety można rezerwować na stronie teatru.
Dostępność biletów należy sprawdzić na stronach Teatru Baj Pomorski w Toruniu.
"PRZETRWAM. OPOWIEŚĆ PANI DURABO"